איך בוחרים אטרקציות לאירועים בטבע

אטרקציות לאירועים בטבע - חוות דרך ארץבכל אירוע מחדש מנסים להמציא את הגלגל וליצור חוויה שלא תשכח ועליה ידברו עוד הרבה שנים. התחרות רק הולכת וגוברת ואיתה צצות אטרקציות ייחודיות ומקוריות לאירועים שעוד לא נראו בעבר. אלו מכם שיחליטו להשקיע באטרקציות ייחודיות לאירוע, יתבלבלו ויתקשו לבחור מבין המגוון העצום הקיים בשוק. חיפוש אקראי באינטרנט יעלה למולכם אלפי אפשרויות בתקציבים שונים כאשר כל אופציה נשמעת טובה מהקודמת.

איך מחליטים על אטרקציה? -  בוחרים לפי הדגשים;

כאשר מארגנים אירוע בטבע צריכים לקחת בחשבון מספר דברים שעלולים להוות יתרון או בעייתיות בהזמנת חלק מן האטרקציות. שימו לב לכל אחד מהדגשים, שיפסול או יפתח בפניכם אופציות אפשריות להזמנת אטרקציות לאירועים המתרחשים במקום בטבע.

עונת האירוע ואקלים

חלק מהאירועים מתקיימים בעונת הקיץ החמה, כך שמוטב יהיה להימנע מהזמנת בר ממתקים ושוקולד שימסו ויהרסו מהחום. חשבו על שעות האירוע, עומס החום או הקור והגשם והימנעו מהזמנת אטרקציות לאירועים בטבע שעלולות להשתבש או להיהרס.

התאימו את האטרקציה למקום

אם בחרתם להזמין רקדניות על עקבים, ריצוף של תאורה מתחלפת ועוד, דאגו לבדוק שלא יהיה קושי ביישום האטרקציה ושרצפת המקום אכן מאפשרת אותה באופן מלא. שימו לב למרחב הייעודי שיש לכם ליישום האטרקציה שלא כמו באולם אירועים סטנדרטי, אירועים בטבע כוללים לעיתים אזורים שונים שאינם בהכרח מישוריים לחלוטין או יכולים להוות קושי ליישום אטרקציות מסוג זה.

פירוטכניקה ואש באירועי טבע

כסביבה טבעית, בה חיים גם בעלי חיים, חשוב לזכור שהזמנת אטרקציות ייחודיות של להטוטני אש, אפקטים של פירוטכניקה ועוד, עלולים להוות בעיה. הצמחיה ובעלי החיים בסביבת חוות האירועים עלולה להיפגע ולכן יש להתייעץ עם בעל המקום לפני הזמנת אטרקציות מזוג זה.

עלויות האטרקציה

הכל טוב ויפה בתיאוריה, אך יישום והזמנת אטרקציות לאירועים בטבע כרוכה גם בתשלום, הימנעו מהוצאות מיותרות ולא מתוכננות. התמקדו באטרקציה אחת או שתיים במסגרת התקציב שלכם ונסו למצוא אותה במחיר הממוצע או הנמוך שתמצאו והתאימו אותה לאופי המקום.

מחפשים טיפים נוספים?

קראו במדריך לאירועים בטבע