אירועים בטבע - קונספט מנצח

אירוע בטבע הוא אירוע בראש קצת אחר, שונה, ייחודי ומקורי, ובעיקר – לא דומה לאף אירוע אחר!

אירועים בטבע – הקונספט

הקונספט של אירועים בטבע הוא צעיר יחסית, ונוצר, בגדול, כתוצאה מהרוויה בשוק האירועים בשנים האחרונות. מרבית האירועים הנערכים באולמות דומים עד זהים זה לזה, וגם אם אולמות מסוימים יוקרתיים ומפוארים יותר או פחות, בשורה התחתונה – רובם ככולם תחומים בארבעה קירות. עורך אירוע באולם אשר מעוניין לבדל את האירוע שלו ולהעניק לו חותם מקורי ושונה, אמור לשבור את הראש בחיפוש אחר רעיון מרשים ומקורי שטרם הפך לשגרה בעולם אירועים, ולהשקיע את ההון הנדרש בביצועו.

אירוע בחיק הטבע, לעומת זאת, הוא אירוע מקורי וייחודי מעצם מהותו, ונטול השבלוניות המאפיינת את קו האירועים הסטנדרטי עליו גדלנו. אירוע בטבע עשוי להיות חתונה על שפת הים, בר מצווה בלב חורשה קסומה, בת מצווה בפאתי המדבר או ברית על גדות הנחל, וגני האירועים הרבים שצצו בזה אחר זה עם פריצת הקונספט לתודעה הציבורית מציעים כל אחד חוויה ייחודית משלו, ברוח ייחודית ואחרת.

מעלה נוספת המאפיינת אירועים בטבע הינה ההשפעה הבלתי אמצעית של הטבע על האווירה באירוע. בהשוואה לאווירה היוקרתית עד אימה והחונקת משהו המאפיינת אירועים באולמי יוקרה נוצצים למיניהם, הרי שאירוע בטבע הוא אירוע נטול עכבות, בו האורחים חשים חופשיים ומשוחררים, ורמות השמחה מזנקות לגבהים. אם חשוב לכם שקהל המוזמנים יהיה חלק אינטגרלי מהאירוע ושהשמחה תפרוץ מכל פינה – אירוע בטבע הוא הפתרון האולטימטיבי עבורכם.

אירועי קונספט בטבע

אירועים בטבע – כל האופציות בשבילכם

מתחתנים? מתכננים בר מצווה / בת מצווה בקרוב? תינוק חדש נולד? מחפשים מיקום אטרקטיבי לעריכת אירוע חברה מרשים? לכו על אירוע בטבע! המוזמנים יצביעו ברגליים ופשוט – יגיעו, האווירה בקהל תהיה משוחררת ונינוחה, ואם מדובר באירוע חברה – הסביבה הטבעית והרוגעת תסייע לכם לנטרל את המתחים הקטנים שהם חלק אינטגרלי מכל אירוע חברה, לאחד את השורות ולהפוך את האירוע לחוויה מלכדת ומעשירה שמהשפעתה הברוכה על צוות העובדים תמשיכו ליהנות לאורך זמן.

כיום, ניתן לערוך בחיק הטבע אירוע מכל סוג ובכל סדר גודל. פשוט, חורשים את המרשתת וסוקרים בעיון את ההיצע הרחב העומד כיום לרשותכם, מסננים, מבקשים הצעת מחיר ואפילו משוחחים עם לקוח – שניים לקבלת התרשמות מעמיקה יותר. וזהו! האירוע המדהים שלכם ממתין לכם באחת מפינות הטבע הקסומות ברחבי הארץ. מזל טוב!

והחשוב ביותר –

אם בחרתם לערוך אירוע בחיק בטבע, אל תוותרו על גנרטור איכותי ועוצמתי שהצלחת האירוע שלכם תלויה בו באופן מוחלט. מערכת ההגברה, פלטות החימום וכמובן - התאורה באירועי לילה מבוססים כולם על הגנרטור, ובמקרה של תקלה, האירוע שלכם יהפוך לאסון טבע... לנוחיותכם, תוכלו להשתמש בשירותי השכרת גנרטור ולהצטייד בגנרטור איכותי שיבטיח אספקת חשמל מושלמת לאורך האירוע.