כפתור טופס
וואטסאפ
טלפון
waze
מלאו טופס זה וניצור עמכם קשר בהקדם
אנא מלאו את טופס -

צרו איתנו קשר

או חייגו 052-684-5558

אודותינו

הטבע כולו שר לכם בחוות דרך ארץ.

להתחתן בלב יער טבעי ארצישראלי קסום. פרפרים מרחפים סביב הינומת כלה. כלניות, סחלבים, סיתווניות, חורמוסים, כורכומים ורקפות מרהיבים בשיא פריחתם סביב החופה.

החתונה שלכם בלב יער טבעי נדיר ביופיו בחבל הארץ היפה בישראל, עמק האלה ומטה יהודה. טבע טהור. נושם. טבע שעוטף אתכם מכל עבר, תחת שמיים זרועי כוכבים פתוחים ונושמים.

 

חווה של משפחה חמה ושורשית

חוות דרך ארץ הוקמה כחוות תבלינים על ידי משפחה חמה ושורשית של חקלאים, צמחה מתוך הטבע ובינות למבנים עתיקים מתקופת החשמונאים, מוקפים פרחים משכרים, מטעי זיתים, ניחוח כרמים וצמחי תבלין ויער טבעי מהיפים שהשתמרו בארץ. טוסקנה של ארץ ישראל.

 

הקולינריה שלנו ייחודית

גם הקולינריה שלנו ייחודית: קולינריית TERROIR המבוססת על חקלאות מקומית וצמחי האזור. מטבח שף פרטי, אותנטי ויצירתי, המסופק ממטבח הבוטיק של של החווה במקום. יינות לבחירה מייקבי הבוטיק המעולים של האזור, צמחי התבלין של החווה המשולבים במנות וקוקטיילים הייחודיים. שמן הזית מופק מכרמי הזיתים שלנו. הגבינות ממחלבות הבוטיק של העמק.

האורחים שלכם יכולים ללון אצלנו

והאורחים שלכם? כשהחתונה שלכם נמשכת לתוך הלילה, האורחים שלכם יכולים ללון אצלנו,
בין הפרחים בלב היער, תחת כיפת השמיים, במבני העץ והאבן של החווה, כשאנו עוטפים אותם בחום משפחתי ושירות אישי של אנשים שנושמים טבע ואהבת אדם. בהפקות חתונות הטבע הייחודיות שלנו, המוסיקה ממשיכה להתנגן לתוך הלילה, עם ציוץ הציפורים תחת השמיים. הטבע מחבק אתכם באהבה.