חתונה ביער

חתונה ביער היא בחירתם של זוגות רבים, אשר אוהבים טבע, ומבקשים לחגוג את היום המאושר בחייהם באווירה פסטורלית ומרגשת. הטבע הירוק העוטף מכל עבר, האוויר הצח, ריח הצמחיה וציוץ הציפורים. כל אלו משרים רוגע ושלווה פנימית, ומהווים את הסיבה שאנשים יוצאים לטיולים ביער. לכן, אין זה מפתיע שזוגות יבחרו באפשרות של הפקת חתונה ביער.

הזמן הטוב ביותר לקיום אירוע ביער

אחת השאלות העומדות בפני זוג המתכנן את חתונה ביער היא האם לקיים אותה בערב, או לבחור באופציה של חתונת יום. אמנם רובן של החתונות נערכות בערב, אך יותר ויותר זוגות בוחרים לקיים באביב או בקיץ חתונת יום או חתונת צהריים, מתוך רצון לחוות את הנוף והיופי סביבם באור יום ותחת חמימות השמש. מתוך רצון להקל על בני המשפחה והחברים להגיע לאירוע, תאריך החתונה הנבחר נקבע בדרך כלל ביום שישי.

חתונה ביער, הפקת אירועי חתונות ביער | חוות דרך ארץ

חתונה ביער בערב יכולה גם היא להיות מרשימה ומרגשת בעזרת שירותי תאורה מקצועיים. תאורה מקצועית יכולה להחמיא לטבע הסובב ולהעצים אותו. ניתן לתכנן תאורה אשר תיצור מראה דרמטי או מראה רך ורומנטי, על ידי בחירת עוצמת האור והצבעים השולטים.

תאורה נכונה תדגיש את האלמנטים המיוחדים והמרשימים בטבע הסובב את הזוג המאושר ואורחיו, כך שהם יוכלו ליהנות ממנו גם במהלך חתונה ביער בערב ועד השעות המאוחרות של הלילה.

חתונות ביער של חוות דרך ארץ

דרך ארץ שמחה להציע לזוגות מקום יפהפה בו יוכלו לערוך חתונה ביער. חוות דרך ארץ ממוקמת למרגלות הרי יהודה, במושב מחסיה, ומציעה מקומות לאירועים בקונספט ייחודי. במקום אווירה ייחודית הודות לנוף היפיפה, עצים וצמחיה מכל עבר, וכן שרידי מבנים מן התקופה החשמונאית, אשר מוסיפים לאופי המיוחד של המקום. חוות דרך ארץ מציעה את כלל השירותים הדרושים עבור הפקת אירועים בטבע במקום אחד. כך, הזוג יכול ליהנות מן החוויה של תכנון חתונת החלומות שלו עד להגשמתה.