כיצד לבחור את העיצוב המתאים לחתונה בטבע

חלק חשוב בתכנון חתונה בטבע יהיה בחירת הקונספט העיצובי עבור האירוע. כל זוג מאושר רוצה שהיום המיוחד בחייו, יום החתונה, יהיה מושלם. ללא ספק, עיצוב האירוע ישפיע על החוויה של הזוג וכן של האורחים. לפני שמתחילים לחשוב על בחירת המפות לשולחנות, הפרחים, עיצוב החופה וכו', כדאי להחליט על קונספט כללי לאירוע החתונה, בעזרתו יהיה קל יותר לבצע את הבחירות של הפרטים שירכיבו אותה.

איך מפיקים חתונה בטבע? 

בחירת העיצוב המתאים לחתונה בטבע | המדריך לאירועים בטבע - חוות דרך ארץחתונה בטבע משמעה אירוע בעל אווירה פתוחה, טבעית וזורמת. לרוב, זוג הבוחר חתונה בטבע ירצה כי עיצוב האירוע ישדר גם הוא אווירה זו. עיצוב אירוע בטבע פותח בפני הזוג אפשרויות רבות, היות והזוג יכול לקבוע את כל נראות האירוע, היכן ואיך יוצבו השולחנות, היכן יוקצה אזור לריקודים, היכן תמוקם החופה ואלמנטים נוספים, שבאולם אירועים מיקומם אינו תמיד גמיש בהתאם לרצונות הזוג.

תכנון נכון של האזורים השונים בהם יתקיים אירוע בטבע, יאפשר יצירת הרגשה של מרחב וחופש לצד חמימות הטבע העוטף אתכם מכל עבר. פעמים רבות ניתן אף ליצור בחתונה בטבע מספר אזורים בהם יהיו סידורי ישיבה שונים. לדוגמא, אזור בו סידורי ישיבה אלנטרטיביים, בנוסף לאזור בו ישיבה סביב שולחנות.

עיצוב חתונה בטבע

ללא ספק, עיצוב החופה הוא אחד האלמנטים החשובים בהפקת חתונה בטבע. גם כאן ניתן לעצב את החופה כך שתתאים לרוח אירוע בטבע ולקונספט שנבחר. אפשרויות עיצוב חופה עבור חתונה בטבע הן אינסופיות. יש שיעדיפו מראה עשיר וצבעוני במיוחד, בעוד אחרים יהיו סבורים כי על עיצוב החופה במקרה של אירוע בטבע לשדר פשטות, ולשמור על האופי של הטבע הראשוני, כמובן מבלי להתפשר על היופי. לדוגמא, ניתן לעצב חופה בעלת עמודי עץ טבעיים בעלת מראה נקי ללא עיטורים, או לעצב חופה שזורה בפרחים המאפיינים את הסביבה הטבעית במקום.

חלק נוסף בעיצוב חתונה בטבע אשר משפיע במידה רבה על האווירה הוא בחירת הצבעים השולטים. הזוג יכול לבחור בצבעים אשר ישתלבו עם צבעי הסביבה הטבעית בה יתקיים האירוע. לדוגמא, גווני ירוק יכולים להשתלב בעיצוב אירוע בטבע באזור בו מרחבי דשא ועצים. גווני כחול יכולים להתאים לאירוע המתקיים בצהריי היום תחת כיפת השמיים. במקום בו יש שפע של פרחים, ניתן להתאים את העיצוב לצבעיהם. בניגוד לכך, הזוג יכול להחליט דווקא לבחור בצבעים מנוגדים לצבעים השולטים בטבע הסובבים. רבים אוהבים את המראה הקלאסי בו הצבע השולט הוא הצבע הלבן. זוגות אחרים, המבקשים לבחור בקו עיצובי נועז יותר יבחרו בצבעים כגון אדום או שחור. לאחר קביעת הקונספט והצבעים השולטים, בחירת הבדים המעטרים את השולחנות והכיסאות, סידורי הפרחים ואלמנטים נוספים המהווים חלק מעיצוב חתונה בטבע תהיה קלה יותר.

איך מארגנים חתונה לבנה בטבע? כנסו לקרוא