קייטרינג לאירועים בטבע

האוכל מהווה חלק מהותי בחוויה של האורחים באירוע, ויכול להפוך אירוע למוצלח ביותר או לכישלון. במידה וגם אתם בחרתם לחגוג את היום המיוחד שלכם בחיק הטבע, חשוב להקפיד לבדוק מספר דברים עבור אירוע בטבע.

קייטרינג לאירועים בטבע, בחירת הקייטרינג לאירוע שלכם - חוות דרך ארץאירוע בטבע מצריך היערכות שונה מאשר אירוע באולם, גם מבחינת הקייטרינג. ללא ספק, בכל אירוע, בין אם בטבע או באולם סגור, תרצו להגיש לאורחיכם מזון טעים ובריא. יש לוודא כי חברת הקייטרינג עושה שימוש בחומרי גלם טריים, והכנת האוכל תהיה בסמוך לאירוע ולא אוכל מוכן מראש ומוקפא שיופשר בערב האירוע. לשם כך, עבור אירוע כזה, על חברת הקייטרינג להיות ערוכה בהתאם להכנה וחימום של המזון בטבע, ובמידה ובמקום בו בחרתם אין את התשתית הדרושה, על חברת הקייטרינג לספק מקררים, כיריים, גז וכו'. כך המזון יישמר חם, טרי וטוב.

בחירת הקייטרינג לאירוע שלכם

בחירת חברת קייטרינג מתחמה בתחום של אירועים בטבע בעל צוות מיומן חשובה במיוחד במקרים של אירועים גדולים או אירועים עסקיים בהם אורחים רבים, היות והכנה והגשת המזון לאורחים הרבים דורשת גם היא ניסיון היערכות נכונה של החברה. בהקשר זה, כדאי גם לבדוק מראש האם החברה מספקת את כלי האוכל, המפות והמפיות, כלי ההגשה וכו', או שאתם צריכים לדאוג לכך.

חברת קייטרינג איכותית תציע תפריט עשיר בעל מגוון מאכלים ממנו תוכלו לבחור לפי טעמכם, ומצד שני לאפשר לאורחים שלכם למצוא מה לאכול באירוע לפי טעמם האישי. רוב חברות הקייטרינג יציעו לכם להגיע לערב טעימות, אשר ידמה את המנות שיוגשו באירוע, ממנות הפתיחה ועד מנות הקינוח. ערב טעימות יכול לספק לכם אינדיקציה, לא רק לגבי טעמו של המזון ואיכותו, אלא גם על צורת ההגשה וההקפדה על הפרטים הקטנים. בנוסף, כדאי לבדוק כי החברה מחזיקה ברישיון משרד הבריאות, וכן באישורי כשרות. גם אם אינכם מקפידים על כשרות, יש לקחת בחשבון שישנו סיכוי רב שחלק מן האורחים הינם שומרי מסורת, ולהתחשב בהם, כך שגם הם יוכלו ליהנות מן האוכל ללא חשש.

חוות דרך ארץ - מקום לאירועים בטבע

חוות דרך ארץ מארחת מדי שנה מגוון אירועים בטבע כגון אירועים משפחתיים, כנסים עסקיים, אירועי חברה, פסטיבלים ועוד, בין אם אירועים קטנים או אירועים גדולים עד 500 איש. החווה תחת ניהולה של חברת הקייטרינג "ארבע עונות", אשר מתמחה בשירותי קייטרינג עבור אירועים בטבע. "ארבע עונות" מציעה מטבח כשר,עם מגוון מנות מעודנות וטעימות, המורכבות מחומרי הגלם הטריים והאיכותיים שיש. התפריט יצירתי ומשתנה לפי העונה ולפי הטעם האישי של המזמינים. הוא כולל מנות שונות עם נגיעות של טעמים מכל העולם, כך שיערב לחיכם של כולם. לכן, אירוע בטבע בחוות דרך ארץ יכלול מנות שונות לאורך הערב, ממנות קבלת הפנים, הסעודה העיקרית ועד למתוקים במנות האחרונות. צוות קייטרינג לחתונות "ארבע עונות" ילווה את הזוג שיחגוג את יומו המאושר בחוות דרך ארץ בבחירת המנות ודרך הגשתן באירוע, וידאג להכנת המזון ולבישולו ביום האירוע ולהגשתו לאורחים.

בנוסף, חוות דרך ארץ בשיתוף עם הקייטרינג ידאגו שכל האלמנטים השונים של האירוע יחברו יחד לעיצוב מיוחד והרמוני החל ממזנוני עץ וכלי אוכל ייחודיים, מתקנים לשירותי בר אלכוהול ומשקאות חמים ועוד, בחירת מפות, פרחים וכלה בסידורי הישיבה, עיצוב התאורה ועוד.