בחירת שמלת כלה עבור חתונה בטבע

כל כלה רוצה להרגיש יפיפה ומיוחדת ביום החתונה, ולכן אחת הבחירות החשובות עבורה הינה בחירת שמלת הכלה. כיום זוגות רבים בוחרים לערוך חתונה בטבע. היות ועריכת חתונה תחת כיפת השמיים פורסת בפני הזוג אין סוף אפשרויות לתכנון ועיצוב הערב, הכלה חופשיה לבחור שמלה מבין המגוון הרחב של עיצובים וסגנונות שקיימים כיום.

בחירת שמלת כלה עבור חתונה בטבע - גן אירועים חוות דרך ארץלעיתים קרובות הכלה תדע מהו הסגנון השמלה המועדף עליה זמן רב לפני שיוחלט על הסגנון העיצובי של החתונה. במקרים אחרים בחירת שמלת הכלה תיעשה רק לאחר שהוחלט על קונספט החתונה ובהתאם לו. לא פעם זוגות בוחרים הפקת חתונה בטבע מתוך רצון לערוך את היום המרגש ביותר באווירה קסומה ורגועה שמשרה הטבע הפסטורלי. עיצוב חתונות אלו יתאפיין לרוב בסגנון המשדר פשטות ונותן את המקום הדומיננטי לנוף הבראשיתי.

שמלת כלה בעיצוב מינימליסטי תשתלב באירוע מסוג זה אשר ישרה אווירה פתוחה, טבעית וזורמת. שמלת כלה לבנה בעלת קווים נקיים, ללא עיטורים רבים, תשדר רוך ואלגנטיות, ותתאים לחתונה בה רוצים בני הזוג ליצור אווירה של שלווה ורוגע. חתונה בטבע בסגנון רומנטי תעוצב לרוב תוך שילוב עדין של גוונים נוספים עם הצבע הלבן, כגון סגול או ורוד. שילובי הצבעים יכולים להתבטא בעיצוב השולחנות וסידורי הפרחים, בעיצוב החופה ואף בשמלת הכלה. לדוגמא, בשמלת כלה לבנה קלאסית, בה ישולבו עיטורים עדינים או פרחים בהתאם לצבע הדומיננטי שנבחר לעיצוב החתונה תשתלב באופן הרמוני באווירת האירוע.

בחירת שמלת הכלה בשבילך זוגות רבים בוחרים כיום להפיק חתונות קונספט, אשר מתוכננות סביב נושא מרכזי אחד, תוך התאמת כל מרכיבי האירוע לנושא הנבחר, ובכלל זאת שמלת הכלה. אחד הטרנדים הנפוצים כיום הוא חתונת וינטג', המאופיינת באלמנטים עיצוביים בסגנון ישן ובאווירה נוסטלגית הנותנים למשתתפי האירוע הרגשה כי חזרו אחורה בזמן.

שמלת כלה אשר תשתלב בקונספט של חתונה מיוחדת כזו תעוצב בהשראת הסגנון אשר היה נפוץ לדוגמא בשנות ה-20' או ה-30' של המאה העשרים, בגזרה, בבדים ובצבעים. שמלות בסגנון וינטאג' בדרך כלל לא יהיו בצבע לבן, אלא בגוונים כגון קרם, שמנת או אפרסק. יהיה אשר יהיה הסגנון העיצובי של שמלת הכלה שתבחר עבור חתונה בטבע, חשוב מאד לבחור שמלה בה תרגיש הכלה נוח, שכן מדובר באירוע אשר נמשך שעות רבות. שמלת כלה איכותית, אשר תהיה נוחה ותחמיא לגוף הכלה, תאפשר לה ליהנות מן היום המיוחד, יום שכולו חגיגה של אהבה ושמחה.