עיצוב הזמנות לחתונה

הפקת חתונות בטבע הפכה יותר ויותר פופולרית החל משנות ה-90' של המאה העשרים. הרצון של בני זוג להפיק חתונה מקורית וייחודית מתבטא בהפקת חתונות במיקומים קסומים בחיק הטבע, במרחבים פתוחים עם עצים וכרי דשא, כמו גם בבחירת קונספטים ייחודיים עבור החתונה. היצירתיות של הזוג באה לידי ביטוי כיום לא פחות בעיצוב הזמנות לחתונה. עיצוב הזמנות לחתונות

עיצוב הזמנות אז והיום..

בעבר זוג היה מגיע לבית הדפוס בכדי לעיין בקטלוג הזמנות לחתונה, בו היה נפוץ סגנון עיצובי די אחיד עבור הזמנות לחתונה. ההזמנות היו די מרובעות ודי סטנדרטיות, בעלות מראה 'מכובד וטקסט פורמלי בעל נוסח קבוע. כיום, לעומת זאת, ניתן להזמין הדפסת הזמנות חתונה צבעוניות יותר, הכוללות ציורים או תמונות, המנוסחות באופן חופשי ומקורי יותר. כך, זוג הבוחר לערוך חתונה ביער בעלת אופי ייחודי, יכול להביע זאת גם באמצעות ההזמנה לחתונה. ההזמנה מאפשרת להכניס את האורחים לאווירה, עוד לפני הגעתם למקום.

בימינו זוגות רבים בוחרים בעיצוב אישי של ההזמנה של החתונה על ידי מעצב גרפי או מעצבים את ההזמנה בעצמם במחשב הביתי באמצעות תוכנות עיצוב גרפי זמינות. עיצוב אישי של ההזמנות מאפשר חופש כרוחב הדמיון בניסוח התוכן, בבחירת הצבעים הדומיננטיים בהזמנה, בהוספת איורים או תמונות וכדומה. בעיצוב תופסת מקום אף בחירת הנייר עצמו, שכן הטקסטורה והגוון של הנייר משלימים את העיצוב הגרפי. אין זה מפתיע שניירות בעלי מראה טבעי נפוצים יותר בהזמנות של חתונות בטבע.

הזמנות מקוריות לחתונה

בעוד ישנם זוגות שפונים לבית הדפוס ושולחים את ההזמנות בדואר או מחלקים אותן ידניות, אחרים עושים כיום שימוש באינטרנט ושולחים את ההזמנות און-ליין לתיבות הדואר האלקטרוני של המוזמנים. הנגישות והשימוש היומיומי באינטרנט על ידי רובה הגדול של האוכלוסייה הופך את שליחת ההזמנות באמצעות הרשת לנפוצה יותר עם הזמן. אחד היתרונות הגדולים הינו ללא ספק החיסכון בעלויות הדפסת ההזמנות, אישורי הגעה לחתונה ובזמן, אך שליחת הזמנות באמצעות האינטרנט פותחת אף אפשרות חדשה של הזמנה באמצעות סרטון וידאו או אנימציה.

במידה ובחרתם לערוך חתונה בגן אירועים בטבע ואתם שוקלים עיצוב אישי של הזמנה באמצעות מעצב גרפי או הפקת סרטון וידאו מקצועי, מומלץ לעיין בעבודות קודמות של איש המקצוע בכדי להתרשם מרמת העיצוב הגרפי או רמת הצילום. כמו כן, תוכלו להתרשם האם יוכל לעצב עבורכם הזמנה איכותית ומקורית אשר תשקף את האופי המיוחד של האירוע שלכם.