אירוע עסקי בטבע סגנון אחר

אירועים עסקיים נראים ברוב המקרים דומים אלו לאלו. אולם גדול, במה מרכזית, כמה עלונים והרבה כיסאות. קהל הלקוחות המוזמן לכנס או אירוע של חברה המספקת שירות או מוצר כלשהו מכיר היטב את אופי האירוע המצפה לו ואת מה שיתרחש בו.

אירועים עסקיים קטנים בקונספט אחר

לאחרונה גבר הצורך לקיום אירועים עסקיים אחרים המביאים לידי ביטוי את אופי החברה. הן בקונספט העיצובי והן באוירה השוררת במקום האירוע ניתן ללמוד רבות על אופי החברה או העסק. מעצבי אירועים הפכו לחלק בלתי נפרד מתכנון אירוע עסקי, תוך נסיון לייצר אוירה מיוחדת מפתיעה וחד פעמית למבקרי האירוע או הכנס.

[caption id="" align="aligncenter" width="400"]אירועים עסקיים בטבע - אירוע עסקי של מוזיאון ישראל בחוות דרך ארץ אירוע עסקי של מוזיאון ישראל בחוות דרך ארץ[/caption]

מעבר לכך, כיום רוב מתכנני היארועים מבינים כי אירוע עיסקי מוצלח הינו ארוע שקודם כל נהנים בו, וכי החוויה היא המאפשרת לאירוע ולחברה המקיימת אותו להיות בלתי נשכחת.

ניכר כי האירועים הקונבנציונאלים מתחילים לקבל צורות חדשות. חברות שונות מנסות להפתיע את האורחים והמבקרים, אולם בגלל אופיו הרשמי והמחייב של אירוע עיסקי קיימות מיגבלות רבות בגיוון ובאפשרויות. הצורך במערכת הגברה מסודרת, בסידורי כיסאות, מסמכים, מצגות ועוד צרכים נוספים מובילים את מתכנני הארועים העיסקיים לבחור בסופו של דבר בדרך הבטוחה לכנס מוצלח ולקיים את הארועים באולמות המיועדים לכך ובצורה המקובלת.

אירוע עסקי באמצע הטבע

אנו בחוות דרך ארץ, מציעים קונספט אחר לכנסים ואירועים עיסקיים. הכנסים שלנו מתקיימים בתוך הטבע ואל נוף הרי יהודה, תוך עיצוב מוקפד ומבלי לוותר על הרשמיות והמקצועיות המחייבת כנס או אירוע חברה. אנו ערוכים לכל מזג אוויר, לכל צורך ולכל מצגת או מערכת ממוחשבת.

בהמשך לכך, ניתן לבנות תפריט איכותי התואם את אופי הארוע החל ממאפי בוקר מתוקים ומלוחים ועד ארוחה בשרית או חלבית, בר יינות או דוכן מיצים. תלוי כמה תרצו לפנק את האורחים.

אנו מציעים לכם אירועים עסקיים חוויתיים שהטבע סובב אותם, המקצועיות מובילה אותם וההשראה מתקיימת בו. הנכם מוזמנים לבקר בחווה שלנו ולהרגיש את הקסם, הרוגע והאווירה המיוחדת שיבדילו את האירוע שלכם מכל האירועים האחרים.

על מנת להפיק את המקסימום מהביקור מומלץ לתאם את הגעתכם מראש בטלפון מספר:  02-6732770 או 050-7585515

חוות דרך ארץ, מושב מחסיה.