ימי גיבוש לעובדים

בעידן שבו אנו חיים, בו תרבות אירגונית טובה ושימור העובדים מהווים פרמטרים מרכזיים בניהול, מוצאים את עצמם מנהלים רבים, זוטרים ובכירים כאחד, משקיעים זמן יקר בתכנון ימי כיף וגיבוש לצוות העובדים.

רוצה לפנק את העובדים שלך? לא צריך לשבור את הראש

רבים מהמנהלים מתקשים בתכנון ימי הגיבוש בנסיון להתאים אותם למגוון האנושי, לגודל התקציב, ולצרכי הצוות והחברה. בדיקות מרובות עם ספקים, גישושים עם צוות העובדים, בחירת המיקום המתאים, כלו אלו גורמים למשימה להיות כבדת משקל לכל הפחות, ולפעמים פשוט כאב ראש.

בשורה התחתונה יש לבחור בין פעילות "אתגרית" כגון טיולי ג'יפים, רכיבה על סוסים, סנפלינג וכו', ובין פעילות מפנקת כגון ימי ספא, ארוחות ערב, או סדנאת תקשור. השאלה הגדולה שיש לשאול היא - איזו פעילות תאפשר גיבוש מקסימלי ושביעות רצון של צוות העובדים.

ימי גיבוש לעובדים בחיק הטבע

ימי גיבוש לעובדים בחיק הטבע

יש הטוענים כי יציאה לשטח מסירה מחסומים ומאפשרת לאנשי הצוות לצאת מגבולות עצמם ומתפקידיהם הקבועים במשרד ולהתקרב באופן בלתי אמצעי זה לזה. אחרים טוענים כי ימי פינוק כאלו ואחרים מאפשרים את הנחת והשקט לקיים שיח רגוע ואינטימי אלו עם אלו.

יחד עם זאת, פעילות אתגרית מאפשרת התקרבות "זמנית" אך אינה מאפשרת שיח פתוח ואינטימי, וימי הפינוק והספא אינם מקרבים עובדים שביניהם קשר רופף כי אם מאפשרת בילוי נעים עם אנשי צוות שהם בין כך וכך חברים.

חשוב לציין, כי רוב העובדים הנשאלים מעדיפים "לצאת קצת להנות ביחד" כתשובה לשאלה כיצד ירצו לבלות את יום הכיף שלהם.

הפתרון האופטימלי לעניין זה הוא, כמעט כמו תמיד, שילוב של השניים. יציאה מהמשרד אל הטבע לפעילות מהנה ומפנקת מסוג ארוחה טובה, מוסיקה ויין טוב מאפשרת הן את השיח האינטימי והפתוח, והן את ההתחדשות שביציאה אל הטבע.

חוות דרך ארץ מציגה: מקום בטבע לימי גיבוש חווייתיים! 

בחוות דרך ארץ מציעים ארועים לחברות ואירגונים הכוללים את הראשוניות והאווירה המיוחדת שביציאה אל הטבע בד בבד עם הכיף והפינוק להם מצפים העובדים. וכל זאת במרכז הארץ! לא צריך ליסוע רחוק בשביל לחוות את תחושת הטבע.

האירועים בחוות דרך ארץ מתקיימים בתוך הטבע הבתולי המקיף את החווה ומשלבים בתוכם ארוחה מיוחדת, תפריט עשיר ומגוון, פרזנטציית הגשה יוצאת דופן ועיצוב הכולל הן פינות מבודדות והן חללים גדולים לבילוי רב משתתפים.

באירועים בחווה ניתן לשלב מוסיקה, הופעה, פעילות או כל דבר אחר תוך תהליך חשיבה ותכנון עם המנהל המתכנן את האירוע. במסגרת תהליך החשיבה המשותפת נלקחים בחשבון מספר גורמים: ההרכב האנושי של צוות העובדים, התקציב, ומטרות מרכזיות ומשניות לארוע. כל אלו יאפשרו לקיים את האירוע המתאים למנהל ולעובדיו, מקסימום הנאה, מקסימום גיבוש, ומקסימום הנאה.

אנו בחוות דרך ארץ מזמינים אתכם לבקר אותנו בחווה שלנו ולהרגיש את הקסם, הרוגע האווירה המיוחדת שמשרה על כל המבקרים בה תחושת נינוחות ושייכות.

לא רק ימי גיבוש

אם אתם חברה או עסק ומעוניינים לקיים אירועים עסקיים בטבע או כנסים באוירה קצת אחרת - פנו אלינו ונפיק לכם אירוע עיסקי מושלם.

על מנת להפיק את המקסימום מהביקור מומלץ לתאם את הגעתכם מראש בטלפון מספר:  02-6732770 או 050-7585515