חתונה קטנה בטבע: מה כדאי לקחת בחשבון

חתונה היא אירוע מרגש ומופלא, אך עם זאת מלחיץ ומורט עצבים. מאות אנשים המגיעים לאירוע על מנת לחגוג, להנות ולאכול טוב מחייבים הרבה מחשבה, השקעה וכמובן- כסף. בעקבות זאת, רבים הם הזוגות הבוחרים להימנע מכך, ולהפיק אירוע קטן ואינטימי, אליו תוזמן המשפחה הקטנה וטובי החברים, ולאפשר לעצמם לחגוג בנחת בחיקם של אלו שבאמת מתרגשים ושמחים לקראת המאורע.

צעדים ראשונים לחתונה קטנה

אם החלטתם שאתם מעוניינים בחתונה קטנה, כנראה שהאיכות חשובה לכם יותר מהכמות. כך שגם החתונה הקטנה שלכם מצריכה חשיבה מעמיקה ובחירה מדוקדקת של שלל המרכיבים של האירוע.

ארגון חתונה קטנה

ראשית - בחירת המיקום, יש הטוענים כי קל יותר לבחור בני זוג מאשר אולם אירועים. אין מקום מושלם, אולם חשוב לזכור כי בהפקת חתונות קטנות יש משמעות רבה לחלל. בזמן שלחתונות גדולות יש צורך בחלל גדול ורחב ידיים עם נישות קטנות ואינטימיות, לחתונות קטנות עדיף לבחור חלל שהוא קטן מכלתחילה, ומיועד לאירועים קטנים. חלל קטן ימנע תחושה של "חתונה ריקה" ויתאים למימדים הרצויים. אפשרות נוספת הינה חלל גדול שניתן להקטין באמצעות אלמנטים עיצוביים.

הדבר הבא שיש לקחת בחשבון הוא אופי האורחים שלכם, מכיוון שבחתונה קטנה עסקינן, ניתן להתאים ביתר דיוק את סגנון החתונה לאורחים שיגיעו. כך מבחינת אופי ההגשה והישיבה וכן התפריט והמנות. ישיבה נמוכה תתאים לסגנון צעיר יותר, שולחנות גבוהים וקוויאר בכניסה יתאימו לאירוע רשמי יותר. בחתונה קטנה- הסטייל חשוב במיוחד.

ההזדמנות לפנק את האורחים בחתונה

מכיוון שאתם מכירים היטב את כל האורחים שלכם, ומכיוון שהם אינם רבים, זוהי הזדמנות נפלאה לפנק את אהוביכם ואוהביכם שהגיעו ולתת להם קצת יותר. זה מתחיל מאירוע מושקע יותר - בחתונה קטנה ישנה עדיפות למזנון בופה המציע מנות יקרתיות יותר המתבשלות לעיני האורחים, מאשר הגשה בסגנון השניצל והאורז. בחתונה קטנה יותר קל להגיש מנות מעניינות מרעננות ומושקעות, ישנם גם חברות קייטרינג בוטיק ייחודי המגישות מזון גורמה ומיועדות אך ורק לאירועים קטנים.

בנוסף ניתן לחשוב על הדרך ליצור תחושה משפחתית וחמה ולהעניק יחס אישי לכל אורח. כאן יש תפקיד חשוב לעיצוב, אך גם לחשיבה יצירתית, מתנות קטנות הניתנות לאורחים בכניסה, או בועות סבון וכלי הקשה המוגשים לאורחים ומאפשרים לכולם לקחת חלק בחופה הם רק קצה הקרחון.

חתונות קטנות במרכז - חוות דרך ארץ

החתונה הקטנה עליה חלמתם

אנו, בחוות דרך ארץ, מציעים לכם להתחיל איתנו את תהליך התיכנון והחשיבה מן הפרטים הגדולים אל הפרטים הקטנים. אצלנו, גן אירועים במרכז בדיוק בין תל אביב לירושלים, בתוך הטבע הבראשיתי הצופה אל נוף הרי יהודה, ניתן לערוך חתונה קטנה והמיוחדת כפי שחלמתם.

באמצעות נסיון ארוך ועשיר, סטדנרטים עיצוביים גבוהים וסגנונות קולינריים מגוונים, נוכל לבנות את האירוע צעד אחר צעד, ביצירתיות ובתבונה ובעיקר- בהרבה הרבה נחת.

אנו מזמינים אתכם לבוא ולבקר אותנו בחווה המופלאה שלנו ולהתרשם מהקסם הסובב אותה.

חוות דרך ארץ, מושב מחסיה. טלפון   02-6732770 או 050-7585515