חמש המקומות ההזויים ביותר לחתונות

 במהלך השנים, ככל שהעולם בו אנחנו חיים מתפתח, אנו מוצאים את עצמנו מגיעים ליותר ויותר אירועים בכל שנה. הסיבות לכך מגוונות- התקשורת הדיגיטלית שהפכה את שליחת ההזמנות למוזמנים לפשוטה מאי פעם, ההיכרויות המגוונות שלנו בעידן המודרני, וכמובן- הניסיון של כל מפיק אירועים לייצר את האירוע הכי גדול וגרנדיוזי שנתן להעלות על הדעת.

בדיוק בגלל כל הסיבות הללו, זוגות רבים העומדים לפני ארגון החתונה שלהם מרגישים צורך להפיק אירוע יוצא דופן, אירוע שייזכר לעד, אירוע שיהיה מיוחד אפילו בסטנדרטים שלהם. אם פעם כל החתונות היו מופקות על פי אותו שטנץ קבוע של קבלת פנים – חופה – ארוחה מוגשת (דג או בשר) – ריקודים, היום, אם אין לכם באירוע איזו אטרקציה או שתיים, בר אקטיבי, בר מתוקים, הפתעות לילדים, הפתעות להרים, מופע אש/לייזר/אקרובאטיקה ומה לא. אירועים מיוחדים במקומות הזוים

אבל יש זוגות שכל זה לא מספיק להם. כך יוצא שבמסגרת המרדף שלהם בעקבות האירוע המיוחד והלא סטנדרטי, חלק מהזוגות המאושרים לוקחים צעד וחצי קדימה ומקיימים את החתונה שלהם במקומות הזויים ויוצאי דופן, אך ורק כדי להתבלט בשטח, וכדי שיוכלו לומר אחר כך שהיה זה אירוע מיוחד ויוצא דופן.

אספנו לכם כאן כמה דוגמאות למקומות הכי מוזרים שאפשר להתחתן בהם.

חתונה בשחקים

או מתחת לפני הים, או על גלגל ענק, או תוך כדי צניחה חופשית. לפעמים נדמה כאילו ראינו כבר הכל, אבל משום מה אנחנו ממשיכים להיות מופתעים פעם אחר פעם כשזוג אוהבים צעירים חובבי אתגרים מחליט להתחתן בתוך בית בוער או בכלוב של האריות, העיקר להקפיץ ככל האפשר את האדרנלין, ואם מעורבת בכך סכנת חיים, מה טוב.

באצטדיון

חלומו של כל אוהד כדורגל שרוף, אם כי קשה למצוא הרבה כלות שיסכימו להמיר את גן האירועים הקסום עליו היא חולמת מאז ילדותה בטריבונות של אצטדיון טדי או בלומפילד, אלא אם גם הן מעבירות את השבתות שלהן בשער ארבע.

גרסא אחרת היא חתונה במגרש הכדורסל, בבריכה האולימפית או במדשאות הגולף.

בספרייה

אם המילה הכתובה היא זו שחיברה ביניכם, הגיוני שתשמחו להתחתן בספרייה הציבורית. לצערנו, הספריות הציבוריות, יחד עם תולעי הספרים שהיו מאכלסים אותן בעבר, הן זן בסכנת הכחדה. אבל ישנם עדיין כמה אנשים בעולם שישמחו להגיד "כן" בלחש, לעיניה של הספרנית.

היתרון – בלי אורחים רועשים. החיסרון – קשה למצוא תקליטן שיצליח לנגן מספיק בשקט.

בית על העץ

או ארמון בחול, או אולי בלונה פארק. אם אף פעם לא הצלחתם לעזוב את הילדות, כנראה שזו החתונה בשבילכם. לא משנה באמת איפה תתחתנו, העיקר שמי שתוביל אתכם לחופה תהיה רכבת קטנטנה, ושיהיה לאורחים שלכם תירוץ להוריד נעליים, ואם יהיו מעורבים באירוע ליצנים, ברור שזה יהיה נהדר. או מלחיץ. תלוי את מי שואלים.

מושבת נודיסטים

חובבי הטבע האמתיים שביניכם אולי יתחברו לרעיון המוזר הזה. אין ספק שברגע שאתם מקיימים את החתונה שלכם במרכזה של מושבת נודיסטים (או נטורליסטים, כפי שהם היו מעדיפים להיקרא), אתם משאירים מקום למעט מאוד הפתעות בליל החופה. או לתיאבון.

הכתבה באדיבות אתר 'מפיק' – ביתו של מנוע החיפוש המתקדם בישראל למציאת אולמות אירועים