הפקת חתונה DIY – שאלות ותשובות

מהי חתונת DIY?

חתונת DIY הינה חתונה בה הדגש העיקרי הינו הפרטים הקטנים. נסו לחשוב היכן אתם יכולים להטביע את טביעות האצבע הייחודיות של הזוגיות שלכם בחתונה. זוגות רבים בוחרים במקום שתואם את האופי שלהם ומשם ממשיכים לחלום. כמובן שלא יזיק להיעזר במפיק חתונות שיתאים לראש שלכם. הדגש המרכזי הוא לדאוג שאתם תאהבו את הבחירות שלכם.

איך מטביעים את החותם האישי שלנו?

המגע הייחודי שלכם יכול לבוא לידי ביטוי בדברים הגדולים: מקום, מוזיקה וקייטרינג. גם חתונות הסובבת סביב מוטיב מסויים או צבע כלשהו הפכו להיות פופולריות יותר בשנים האחרונות. חתונה נושאית קשורה בדרך כלל לנושא המשותף לזוג הטרי, דוגמאת חתונה הודית לחובבי הודו המושבעים, חתונה עברית וכדומה.

ניתן גם להטביע את החותם האישי שלכם בפרטים הקטנים בעיצוב השולחנות, או באביזרים נחמדים שאפשר לחלק לאורחים במהלך החתונה דוגמת נעליים נוחות לרחבת הריקודים, משקפי שמש או כובעים משעשעים, סיכות ראש יפות לנשים ופפיונים לגברים.

ניתן גם להשחיל תוכן בעיצוב המקום לדוגמה תליית תמונות מחיי הזוגיות שלכם, או "להשתיל" פרטים מעניינים עליכם בשולחנות האוכל, כך תוכלו להפוך את המקום ליותר "שלכם". אלמנט פופולארי הוא מזכרות קטנות מהחתונה שהאורחים יוכלו לקחת עימם הביתה בסוף הערב למזכרת. בקיצור – אין סוף ליצירתיות והכל בידיים שלכם.

חתונת diy - חוות דרך ארץ

האם כל זוג יכול להפיק חתונת DIY?

כמובן שכן. חתונת DIY היא חתונה שתואמת את האופי האמיתי שלכם, ונועדה לבטא את הייחודיות של הקשר שלכם. מי אם לא אתם יכולים לארגן את החתונה שלכם בדיוק כפי שאתם רוצים אותה?

אז איך מתחילים?

ראשית, יש להתחיל בהחלטות הגדולות. בחירת תאריך, מקום ומסגרת לחתונה תאפשר לכם להתניע את התהליך. עליכם להחליט על התאריך המועדף עליכם ולהתחשב בהעדפה הטבעית שלכם, אך גם בשיקולים כלכליים ושיקולי נוחות.

לאחר מכן, יש לבחור במקום שיתאם לאופי שלכם ולחוויה הייחודית שאתם רוצים להעניק לאורחיכם. כאשר תחליטו את ההחלטות הללו, תרגישו שהחתונה רוקמת עור גידים ותוכלו לראות אותה בעיני רוחכם ולהתחבר לרצונות שלכם.

מאין תקבלו השראה?

כאשר פונים לארגן חתונה, הדבר הכי נכון וחשוב הוא לקבל מקורות השראה מכמה שיותר מקומות. לשאול חברים, הורים, משפחה ואפילו מכרים רחוקים. אנשים יכולים להיות מקור ידע זמין ומצויין, ולא תאמינו כמה חיזוקים ומקורות השראה תוכלו לקבל מהאנשים שנמצאים ממש לידכם.

האינטרנט גם הוא מקור ידע מצויין: בלוגים של חתונות בטבע, קבוצות תמיכה בפייסבוק ואתרי עיצוב למיניהם. גם הצצה בחלונות ראווה של חנויות פיצ'יפקס ובמגזיני עיצוב עשוי לתרום לכם מאוד. אל תתביישו לקחת השראה גם מחתונות שהייתן בהן בעבר, שכן אין חדש תחת השמש. הכל תלוי בדרך שבה אתם מרכיבים את האירוע, צעד אחר צעד.