הפקות אירועים בטבע

כשמגיע הרגע המיוחד בו זוג רוצה להתמסד ולהתחתן, אין ספק שמיקום האירוע, האווירה, העיצוב מסביב, האוכל ועוד...מהווה חלק מהותי מהאירוע החלומי.

כשמדובר באירוע שמעוניינים להפיק בטבע, חשוב לזכור שיש השקעה רבה יותר מהרגיל מכיוון שמדובר במקום טבעי לחלוטין שממנו צריך לתכנן אירוע קסום שישתלב עם הטבע.

חתונה בטבע

חתונה סביב הטבע הירוק, הפרחים הססגוניים וכל היופי שקיים בטבע מהווה אירוע בעל אווירה פתוחה, זורמת טבעית ונעימה.

לרב, זוג הבוחר לערוך חתונה בטבע יבקש שעיצוב האירוע ישדר את אותה אווירה קסומה. כיום, בעולם המודרני שאנו חיים בו, ישנם המון אופציות שעולות בפניי הזוג המתחתן, באפשרות הזוג לקבוע כיצד האירוע יהיה, המיקום לריקודים, איך הוא יתנהל  ועוד הרבה אלמנטים נוספים, שבניגוד לאולם אירועים המיקום שלהם לא תמיד גמיש בהתאם לרצונות הזוג המתחתן.

חשוב לתכנן אירוע שמתבצע בטבע בצורה חכמה על מנת שכל האלמנטים ישתלבו בצורה טובה בטבע, ייצור הרגשה של חופש ומרחב לצד חמימות הטבע שנימצא מכל עבר.

הפקת אירועים בטבע - גן אירועים: חוות דרך ארץ

האלמנטים החשובים לאירוע בטבע

אין ספק שהפקת אירועים בטבע מצריכה מאתנו לחשוב על כל האלמנטים על מנת שהאורחים וגם בעלי האירוע ייהנו מהיום המיוחד כמו שצריך מבלי שיחסר דבר.

כשעורכים אירוע בטבע, חשוב לזכור שצריך לחשוב גם על שירותים ניידים לאירועים שיהיו לרווחת האורחים, השירותים הניידים כיום שומרים על הטבע בזכות החשיבה הירוקה והתכנון שלהם, כך האירוע וגם הטבע יישמר טבעי ואותנטי ככל האפשר, יחד עם זאת, חשוב לבחור בחופה שתתאים לאופי של הזוג הצעיר ותשתלב עם מראה הטבע. ישנם חופות סטנדרט שניתן להעמיד אותם באמצעות מקלות מעץ- מה שישמור על אותנטיות האירוע, עיצוב גינות או חופות מעוצבות עם שזירת פרחים מעליהם ועוד...

הצבעים והעיצוב

הטבע שמסביב לאירוע מצייר תמונה ועיצוב יפה כמו שהוא, אך אם הזוג בוחר להעשיר את המראה ולהעניק לאירוע גוונים פסטורליים שיחזקו את יופיו של הטבע, ניתן להוסיף אלמנטים עיצוביים שיעשירו כמו למשל - נדנדות בגוון לבן או מעץ, מפות בגוון דומה או בצבעים נעימים לעין שיתאימו לאשר האלמנטים מסביב, פופים באזור של מקומות ישיבה אל מול נוף קסום, כיסאות עם עיטורים מיוחדים שמשתלבים עם הטבע בצורה יפה, פרחים מסביב מוסיפים לא פחות ועוד המון עיטורים וצבעים שיתאימו לאופי שלכם ולעולם שלכם.

יהיו זוגות שיבחרו בגוונים נועזים ודומיננטיים וזוגות אחרים שיעדיפו להישאר עם הקו הנקי של הטבע כפי שהוא.