אטרקציות לימי גיבוש

קבוצות עובדים שעובדות יחדיו כמו מכונה משומנת בה כל עובד יודע את תפקידו וכולם מסייעים זה לזה, תהיינה נכס משמעותי לכל חברה. אין זה פלא כי בעלי החברות מקדישים משאבים לגיבוש העובדים, חיזוק הקשרים החברתיים ויצירת חיבור רגשי בין העובד ומקום העבודה.

מחקרים מגלים כי תחושת שייכות, הזדהות עם ערכי החברה וקשרים אישיים הם הדרך הטובה ביותר למנוע עזיבה של עובדים איכותיים. כל עובד איכותי שעוזב את החברה מיוזמתו מביא עמו הפסדים (גיוס עובד חדש והכשרתו כרוכים בהוצאות משמעותיות).

ימי גיבוש חיוניים גם לחיזוק הקשרים האישיים בין עובדי החברה. כאשר העובדים מכירים זה את זה קל יותר ליצור שיתופי פעולה בין המחלקות, לעודד את העובדים לגבות זה את זה ולהעניק להם סביבה תומכת ואוהדת. קשרים חברתיים מספקים לעובדים תמיכה רגשית ומקצועית, הם מסייעים להם בהתמודדות עם קשיים ומעניקים להם תחושת סיפוק. ימי גיבוש כלל ארגוניים או מחלקתיים נהוג לקיים אחת לחצי שנה, כאשר את הפעילויות בוחרים בהתאם להעדפות אישיות של העובדים. בכל רחבי הארץ ניתן למצוא מבחר אטרקציות לימי גיבוש בטווחי מחירים משתנים.

כיצד בוחרים אטרקציות לימי גיבוש?

חשוב לציין תחילה כי לא ניתן יהיה לרצות את כל העובדים. תמיד יהיו עובדים שיתחברו יותר אל הפעילות אל אחרים שייהנו קצת פחות. לקראת יום גיבוש כלל ארגוני כדאי יהיה לבחור כמה סוגים של אטרקציות. המבחר יאפשר לכל עובד למצוא לעצמו פעילות מתאימה. בעבור ימי גיבוש מחלקתיים כבר אפשר יהיה לתת ביטוי רב יותר להעדפות אישיות של העובדים.

יום גיבוש מוצלח מתחיל בבחירת אטרקציות שמתאימות לעובדים. האטרקציות רבות וכל וועד מארגן יכול בקלות למצוא פעילויות שמתאימות לכל גיל אל מול אחרות שמיועדות לקהלי יעד מאוד ספציפיים.

רשימת האטרקציות הגדולה!

סדנאות בישול – כל סוגי הסדנאות הנוגעות לבישול ואפייה, בכל הסגנונות איטלקי, מזרחי, מסורתי, כשר, מתוקים, אפייה, שוקולד, בשר. בליווי צוות הדרכה קולינרי מקצועי.

פעילויות שטח – לחובבי האקסטרים ולוועדי עובדים המבקשים לשקשק קצת את החבר'ה מומלץ לצאת לטיולי רכיבה על טרקטורונים, ג'יפים, סוסים, רכיבת שטח, או לשייט סוער ברפטינג ירדני.

המלצה על השכרת לופט - דרך נחמדה ומקורית להשכיר לופט, ולערוך מסיבת קריוקי מגבשת. גם שירה גם צחוקים, אין עובד שלא ייצא עם חיוך.
משחק חפש את המטמון או לרוץ אל המיליון – חברות הפעלה מיוחדות בונות עבורכם את מסלול המשחק המצחיק, המאתגר והמתאים ביותר. חוויה לכל גיל, גם רגע לפני הפנסיה.

סדנאות יוגה צחוק – הדרך הטובה ביותר להשתחרר ולהתחבר לעצמנו ולחברים לעבודה. בעזרת צחוק מכל הלב ותרגול יוגה המזרים חמצן ואנרגיות חיוביות לנפש

סדנאות איפור, טיפוח וסטיילינג – הצוות שלכם מורכב מנשים בלבד, תמיד תוכלו לפנק אותם בסדנאות מהסוג הזה, ללימוד טכניקות חשדות ולשיפור ההופעה.

טיולים רגליים במסלולים מסומנים עם או בלי הדרכה מקצועית – בישראל אלפי מסלולי טיול רגליים, תוכלו לשלב מסלול טיול עם טבילה באחת הבריכות או הנחלים הפזורים. החוויה המקומית משתלבת נהדר עם הנופים הקסומים וכל מסלול טיול שכזה, יחד עם פיקניק מלא כל טוב ייהפך לזיכרון מתוק לשנים ארוכות.

קדימה לחוות דרך ארץ !

כפי שהבנתם בעצמכם לא חסרות אטרקציות לימי גיבוש לעובדים, טלפון אחד וביקור באתר האינטרנט שלנו ואתם מסודרים. אנו מספקים את שירותנו למגוון רחב של חברות, ארגונים ומוסדות, בשוק הפרטי והמוסדי ברמת שירות גבוהה, אמינות ודיסקרטיות.

חייגו כעת ונשמח לעמוד לרשותכם:  050-7585515