מקום יפה לאירועים קטנים ומגוונים

חוות דרך ארץ נמצאת במושב מחסיה, למרגלות הרי יהודה. תחילה, היו במקום מסעדה, נערכו בה פעילויות למשפחות והופיעו בה אמני מוסיקה מגוונים.

כמו כן, גודלו בחווה תבלינים רבים. עם הזמן, החלו אנשים רבים להגיע אל החווה ולהפיק אירועים. עם עליית הביקוש, הפכו עובדי המקום למומחים בהפקת חתונות, הפקת אירועים קטנים עד כ- 100 איש, הפקת אירועים גדולים אשר מכילים עד כ- 500 איש וכו', כאשר האירועים מתקיימים במבנה עתיק אשר כולל מדשאה, שבילי תבלינים, עצי תאנה, צמחיית בר או במבנה עץ מקורה וממוזג. במדשאה הירוקה והגדולה, יוכלו המבוגרים לשבת, לשוחח, להתרווח ולהירגע, בעוד הילדים יוכלו לשחק וליהנות מהמרחב הפתוח.

אילו סוגי אירועים ניתן להפיק בחוות דרך ארץ ?

החווה הינה מקום יפה לאירועים קטנים וגדולים, היא מספקת מענה נרחב עבור מגוון לקוחות וניתן להפיק בה חתונות, חינה, בר או בת מצווה, כנסים עסקיים, אירועי חברה, הופעות, פסטיבלים, ימי נישואין, חגיגות משפחתיות, ימי הולדת ועוד.

החווה מתאימה באופן מיוחד עבור אנשים אשר אוהבים להיות בטבע. כמו כן, החווה מעניקה לכל לקוח את השירות המתאים ביותר – מפיקי האירוע יכולים לבחור את העיצוב, התפריט ועוד. במידה ובחרתם לחגוג את חתונתכם, תוכלו לעצב את המקום בהתאם לרצונכם, צוות החווה יסייע לכם בארגון הערב, בחירת התפריט, בחירת הקינוחים, סידור הישיבה ועוד, במידה ותבחרו להפיק אירוע משפחתי בטבע, תוכלו להזמין זיקוקים, להקות נגנים, בלונים, צייר קריקטורות משעשע, בר אקטיבי, הפעלות לילדים, בובות ענק ועוד, אם תבחרו לחגוג אירועי חברה בטבע, תוכלו להזמין ציוד קריוקי, נגנים, מנחים מקצועיים לאירועים, סדנאות, מרצים ועוד.

אירועים קטנים בטבע - חוות דרך ארץ

חווה מבוקשת וייחודית !

חוות דרך ארץ הפכה להיות מותג להפקת חתונות בטבע והיא נחשבת למקום מבוקש ביותר. מגוון מארגני אירועים במרכז הארץ ובאזורים נוספים כמו ירושלים, בית שמש, מודיעין ועוד, רואים בה מקום ייחודי ומרשים בו ניתן לחגוג אירועים באופן שונה מהרגיל. יש לציין כי החווה מקפידה על כל כללי הבטיחות והיא מאובזרת במכשור ותאורה איכותיים ובטוחים. אם אתם מעוניינים להפיק אירוע במקום יפה לאירועים קטנים, גדולים ומגוונים, מומלץ עבורכם לפנות אל חוות דרך ארץ וליהנות ממקום ירוק, מסוגנן, בעל אוויר נקי, משטח ירוק, תפריט עשיר, קינוחים מפנקים, צוות מקצועי ומנוסה ומגוון אפשרויות להפעלות כמו למשל : הופעות מוסיקה של מיטב האמנים, בר אקטיבי, בובות ענק, בלונים ועוד.

מכיוון שהחווה הפכה למבוקשת ביותר, יש להתארגן מראש - במידה ואתם מעוניינים להפיק אירוע בעונת הקיץ, יש להזמין את המקום זמן רב לפני תאריך האירוע, בצורה זו, תוכלו להבטיח את מקומכם.

תוכלו לצור קשר עם החווה באמצעות הטלפון, שמספרו: 050-7585515 או טופס צור קשר באתר. מחכים לכם בחווה !