ימי גיבוש לעובדי החברה

ספק אם יש צורך להכביר במילים על חשיבותם של ימי הגיבוש והכייף המופקים מדי שנה עבור עובדי חברות, מפעלים וארגונים בארץ וברחבי העולם. הרי גם בארגון הפורמלי ביותר יש להקדיש זמן ועת לפעילות בלתי פורמלית, המאחדת יחד את העובדים ויוצר תחושת זהות ושייכות למקום העבודה.

לרוב מופקדת משימת ההפקה על וועד העובדים הכולל גם את נציגי ההנהלה, ברשותם תקציב מסויים ועליהם לייעד אותו לאטרקציות שונות עבור ימי גיבוש לעובדי החברה, עם דגש על רעיונות חדשים והרבה מאד יצירתיות. בכל שנה מחכים העובדים לימי הגיבוש הללו ומצפים לחידושים מרעננים בתוכן התוכנית המתהווה.

מתחברים אל הטבע

חוות דרך ארץ הוא אחד היעדים המבוקשים ביותר לימי גיבוש לעובדי חברה. הנוף המשגע והשפע העצום של האתרים, מסלולי הטיול, האטרקציות, פעילויות, סדנאות ועוד משמש בסיס מצויין לתכנון יום גיבוש חוויתי ובלתי נשכח.

אז איפה מתחילים?

נכנסים אל אתרי האינטרנט המתמחים בהפקה ותכנון של ימי גיבוש מהסוג הזה בדיוק, עוברים על רשימת כל האפשרויות הקיימות לפעילות באזור אותו בוחרים בצפון (גליל עליון, גליל תחתון, גולן, עמק יזרעאל או עמק הירדן) וקדימה לדרך! בוחרים מסלול טיול, משלבים אטרקציה אחת או אפילו שתיים, מצרפים ארוחת ערב משגעת והרי לכם יום גיבוש נפלא ומלא חוויות.

ימי גיבוש לעובדי החברה

מבשלים יחד

חלק מההווי שהופך את יום הטיול ליום של גיבוש הוא העובדה שהפעילויות הנבחרות דורשות מהעובדים לשתף ביניהם פעולה, לעיתים במהלך פעילות ספורטיבית כמו משחקי כדור או במשימות אתגריות ולפעמים דווקא בפעילות פרקטית יותר, כמו בישול למשל.

סדנאות בישול הפכו לטרנד לוהט בקרב ימי גיבוש לעובדי חברה בכל הארץ. הבישול הינו אקט חוויתי לכשעצמו והוא מאפשר עבודה עם הידיים, נגיעה בחומרים שונים וטעימים וכן נותן ביטוי אמיתי לעבודת צוות ולשילוב כוחות שונים של אנשים שונים יחד. כל אחד מחברי הקבוצה מוצא את עצמו בעל תפקיד מוגדר בתהליך הבישול ויחד נוצרת ארוחה גדולה וחגיגית.

יום גיבוש על גלגלים

האדרנלין הוא אחד החומרים החזקים ביותר שמפיק גוף האדם, לא זו בלבד שהוא גורם לתחושת התעלות נפלאה אלא שבמקביל הוא פשוט ממכר. על מנת לזכות בפרץ אדרנלין שכזה עלינו להתנסות בחוויה יוצאת דופן, מרגשת ואתגרית, כמו נהיגת שטח למשל.

ימי גיבוש לעובדי חברה יכולים בהחלט להפוך ליום של כייף אדיר ואדרנלין חוגג בעזרת שילוב של גלגלים מכל הסוגים בפעילות המרכזית. בוחרים חברה המספקת רכבים ומדריכים לנהיגת שטח, עולים על טרקטורונים, ריינג'רים וג'יפים, חובשים קסדות ויוצאים למסע בשבילי הצפון, מול הנוף המשגע, ההרים והוואדיות, הנחלים הזורמים והחרמון המושלג.