איך הופכים אירועים עסקיים למיוחדים

אפשר למצות ולתמצת את התשובה לשאלה שבכותרת בחמש מלים - משלבים את המהנה עם המועיל. אירוע עסקי הוא גם, ויש שיגידו בעיקר, אירוע חברתי;  מיקום טוב (במתחם אירועים בחיק הטבע, לדוגמה), אווירה טובה, שילוב אוכל, הרצאה מסקרנת, סדנאות בנושאים שונים כל אלה מעשירים ומעצימים את הממד החווייתי של האירוע, אשר הוא, כשלעצמו, מהווה תרומה חשובה להשגת מטרתו.

אירוע עסקי המתקיים מחוץ למתחם של חברה מאפשר לאנשים מרחב וחופש תנועה, קיום מפגשים בלתי אמצעיים, אפשרות לתת ולקבל מידע עסקי חשוב, לרבות להחליף כרטיסי ביקור באופן בלתי אמצעי. באירועים עסקיים הנערכים בחיק הטבע כמעט תמיד שוררת אווירה בלתי מכופתרת נעימה ומהנה.

שילוב האירוע במתכונת של יום (או חצי) יום גיבוש שחציו השני הוא יום כיף מהווה שילוב מיטבי של המהנה עם המועיל. חשוב לציין, כי יש אפשרות להעמיד במה גם בחיק הטבע, להסתייע במערכת הגברה, להקרין מצגת ולקיים כל פעילות נדרשת.

אירוע עסקי עשוי להתקיים במתכונת מובנית, עם הנחיה מקצועית, אבל הכול (כלול) בתוך מעטפת רכה ונעימה, אשר האוויר הצח והפתוח מוסיף לה ערך מוסף ונופך ייחודי. הוא יכול להתקיים גם במתכונת שבה יש חלק רשמי,רציני ומובנה,  וחלק אחר חופשי וקליל יותר.

הפיכת אירוע עסקי למיוחד

המטרה והדרך של אירוע עסקי

באירוע עסקי יש, באופן טבעי, מטרה מוגדרת. באירוע ניתנת תשובה לשאלה – לשם מה התכנסנו? ניתן להעשיר ולשדרג אירוע עסקי באמצעים שונים, בתוספות מגוונות. ניתן לקיים אותו כאשר שירות ההסעדה המוצע בו הוא בשיטת בופה, מזנון חופשי, מגשי אירוח, דוכנים או כל מתכונת אחרת המאפשרת לאכול גם בעמידה "תוך כדי", באופן בלתי רשמי, לא בהסבה סביב שולחנות ערוכים. כאשר האירוע נערך בחיק הטבע, קל ופשוט יותר להציע מתכונת הסעדה זו.

אירועים עסקיים שיש בהם גם הרצאה מרכזית וגם קיום קבוצות דיון חופשי יכולים להתקיים בתנאים המאפשרים זאת דווקא בחיק הטבע, במקום שאין בו מגבלת מקום... אירוע עסקי בחיק הטבע מאפשר להגיע אל המטרה המיועדת כאשר משתתפיו נהנים מהאוויר ומהאווירה, מהשהייה במרחב פתוח, המזמין ויוצר תנאים נאותים גם למפגשים בלתי פורמאליים, לביטול מחיצות הירארכיות ולשיחות בגובה העיניים.

על מנת להעשיר אירוע עסקי בתוכן ובצורה שתאפשר למארגניו להפיק ולמצות את המיטב ממנו, רצוי ומומלץ לפנות אל מי שהפקת אירועים הוא מקצועם, כמו גם אל בעלי המתחם שבו מתקיים האירוע, אשר ודאי עשויים לתת לכם עצות וטיפים מועילים להפקת האירוע ולמיצוי המרב והמיטב ממנו.