מתחתנים בחורף? – שאלות ותשובות

למה להתחתן בחורף?

חתונות חורף הופכות ליותר ויותר פופולאריות היום. כדור הארץ המתחמם הופך את הקייץ לבלתי אפשרי לשהיה מחוץ למזגן. אם פעם ערב קייץ היה בסך הכל נעים, היום כבר ממש לא. רוב ימי קייץ מהויים סיכון גדול מידי לחמסין, בעונות מעבר עשוי להיות מזג האויר בלתי צפוי, כך שימי החורף, הינם האופציה השלווה והבטוחה. חתונה המאורגנת מראש בחלל סגור מקטינה את כמות האירועים הבלתי צפויים ואת ההתארגנויות המלחיצות של הרגע האחרון.

אילו אפשרויות קיימות לחתונת חורף?

בראש ובראשונה בחתונות חורף קיימות האפשרויות המוכרות לכולנו. אולמות האירועים, בתי מלון ואף בתי כנסת. אולם לאחרונה החלו גני אירועים בטבע לגלות את הפוטנציאל הגדול הטמון בחתונות בחורף. יזמים רבים הבינו את הצורך ההולך וגדל לחללים סגורים המגנים על האורחים מפני הסופה והשרב, אך גם מספקים את הקסם הדרוש לאירוע מסוג זה.

לפיכך נפתחו גני אירועים סגורים, כלומר, אולם רחב ידיים בעל קירות זכוכית שקופות, הבנוי במרכזן של חורשות מרהיבות, או בסמוך לנחל שופע. קבלת פנים או חופה המתרחשת במיקום שכזה מאפשרת להיות בפנים ולהרגיש בחוץ, לראות את הנוף המרהיב ולא להזיע יתר על המידה.

גם על שפת הים הוקמו אולמות מסוג זה והם מהווים האטרקציה החדשה והטרנדית. ביקור בכמה אתרים שכאלה עשוי לגרום לכם לחשוב מחדש על מועד חתונתכם. היזהרו.

חתונה חורפית - חוות דרך ארץ

מהן העלויות של חתונות בחורף?

אחת מיתרונותיה הבולטים של חתונת חורף הינה עלויותיה הנמוכות. מחירי המנות זולים יותר החורף וכך גם האולמות. גם ספקים אחרים יהיו נוחים יותר למשא ומתן בחורף, כך שסביר להניח שתוכלו להשיג מחיר נמוך יותר גם על השמלה, האיפור, הצלם והדי ג'יי. להתחתן מחוץ לעונה הינה החלטה כלכלית נבונה ביותר.

חשוב לציין כי חתונת חורף מאופיינת במתנות מושקעות יותר מצד האורחים. מאחר ובקייץ התקציב המושקע במתנות מתחלק בין כמה וכמה זוגות מתחתנים, בחורף, ישנו סיכוי סביר שתהיו החתונה היחידה שהאורחים שלכם יוזמנו אליה, מה שיאפשר לאורחים שלכם לחשבן פחות, ואולי גם להנות יותר.
מה בעניין שמלת הכלה?

מכל הנושאים, דווקא שמלת הכלה אינה מושפעת כלל וכלל מהעונה. השיגי עליונית טובה וחמה לדרך לאולם. ומשם, התחילי לרקוד ולשמוח.