חתונות חורף קטנות ומיוחדות

החורף מביא איתנו אווירה מיוחדת במינה, שקטה יותר, רגועה יותר, אינטימית ומיוחדת יותר. כשמדובר בארגון חתונות, דווקא החורף הוא אפשרות חכמה וטובה למי שמחפש חתונה מיוחדת ובעלת אופי קצת אחר. חתונות חורף קטנות מתקיימות בדרך ארץ מדי שנה והופכות לחגיגה קרירה מבחוץ אבל מחממת את הלב.

חתונת חורף – קווים לדמותה

חתונות חורף קטנות - חוות דרך ארץ

כשאנחנו מתכננים חתונת חורף קטנה אנחנו מדברים על מספר אנשים קטן ואווירה אינטימית, כפרית ופסטורלית מאד. החתונות החורפיות האלו נערכות בהרכב מצומצם אבל שמח מאד, של המשפחה, החברים הטובים וכל מי שתרצו להזמין.

האווירה הקסומה נוצרת בגלל מה שקורה מסביב, הגשם שיורד או השקיעה המרהיבה שיש רק בחורף, התחושה שאתם נמצאים במקום קסום וחמים, האוכל הטעים שמחמם את הבטן מבפנים והרגעים המיוחדים והמרגשים שלא נראים כמו אף רגע של זוג אחר.

קל יותר לארגן חתונה בחורף, גם אם מדובר בחתונה מיוחדת, הספקים פנויים יותר, הדי.ג'יי לא ממהר לברוח לתפוס כמה שעות שינה לפני החתונה הבאה ושמלות הכלה החורפיות הן יפיפיות ואלגנטיות במיוחד. בחורף, כל זוג יכול לתפור לעצמו חתונה מקורית, קטנה ואינטימית ולהנות מערך מוסף שהוא הפקה יותר זולה ויותר קלה.

חתונת חורף מיוחדת בדרך ארץ – פוגשים את הטבע

בחוות דרך ארץ אנחנו מקיימים גם בעונת החורף חתונות ייחודיות. כל זוג שמגיע אלינו יכול ליצור לעצמו אירוע מיוחד ומרגש, בדיוק כמו שהוא חולם ורוצה שיהיה. החתונה נערכת בחווה היפיפיה והפסטורלית שלנו, שנמצאת בסמוך למערת הנטיפים, בלב מטה זיתים ושיחי סברס שמשנים את צבעם בתקופת החורף.

בתוך החווה תמצאו את האווירה האינטימית והמיוחדת לחתונות חורף דווקא בתוך החממה הקסומה שלנו, שבה צומחים צמחי תבלין ריחניים שמוסיפים לאווירה גם ניחוחות מיוחדים. לבנדר סגול, זוטה לבנה או מרווה ירקרקה מקשטים את איזור האירוע ויוצרים משהו שאין באף מקום אחר.

לצד כל אלו אנחנו משתפים פעולה בבחירת התפריט המתאים לאירוע, עם דגש על אוכל חורפי וטעים, בוחרים מוזיקה יפה ומרגשת ומאירים את מה שקורה בחוץ ומה שקורה בפנים, מהמבנה העתיק מתקופת החשמונאים ועד לגשם שישתקף מהחלונות של אולם החתונות.

כל זוג שמגיע אלינו זוכה ליחס אישי ולשיתוף פעולה מלא, אנחנו מאפשרים לכם לחלום את חתונת החורף המיוחדת שלכם ומתאימים את עצמנו אליכם.

אם אתם חולמים על הפקת חתונה קטנה מיוחדת בחורף, חתונה שמשקפת את האישיות שלכם ואת הסגנון האישי שלכם, חתונה שלא מוותרים בה על האווירה והנוף הקסום מסביב, הגעתם למקום הנכון. 'חוות דרך ארץ' שליד ירושלים, הופכת בכל ערב למקום שבו מגשימים חלומות, גם בעונה הקרה.

האווירה הייחודית והאפשרויות הגמישות להפקת חתונה ייחודית בסגנון שלכם, השלווה והשקט, התחושה הפסטורלית והאווירה החורפית של הרי ירושלים מסביב, כל אלו מוסיפים לקסם והופכים את החתונה שלכם למרגשת ומיוחדת במינה.

צרו עימנו קשר עכשיו: 050-7585515 – ציון.