הדרך להגיע ולחזור בבטחה מאירוע מתחילה ונגמרת בהסעה

אנחנו נערכים לקראת אירוע מרגש, שולחים הזמנות, סוגרים קייטרינג, את האולם סגרנו כבר מזמן והדבר היחיד שאנו נוטים לשכוח הוא את האורחים... אבל כיצד זה ייתכן אתם בוודאי תשאלו, שהרי את ההזמנות שלחנו. רבים ממארגני החתונות כבר יודעים שאין זה מספיק להזמין את העורכים וברבות המקרים, אחד הנושאים היותר מסורבלים באירוע היא דרך ההגעה והחזרה.

היכולת לארגן את הגעת האורחים תביא למצב של הקלה ובהמשך אחוז גדול יותר של הגעות ואישורי הגעה. בדרך אל האירוע שלכם חשוב מאוד לזכור כי הגעה לאירוע גם אם מדובר בחבר קרוב היא אינה מובנת מאיליה וחשוב מאוד למצוא את הדרך להקל על המגיעים עד כמה שניתן.

לאחרונה קיים צורך הולך וגובר להסעות אורחים לאירועים פרטיים - אז איך נעשה את זה נכון מבלי לפשוט את הרגל...?

 

הסעות לאירועיםאיך בוחרים חברת הסעות לאירועים פרטיים?

בחירת חברת הסעות היא פעולה הדורשת אמון מלא בחברת השירות, לא רק מכיוון המחירים האמינים ויעילות השירות אלא גם חשיבות רמת הבטיחות של הנושאים, האורחים שעתידים להגיע אל האירוע. שירות הסעות לאירועים חייב לעמוד בקריטריונים של רישיונות ותקנים הנוגעים גם לחברה עצמה וגם לנהגים העובדים איתה. לכן, בעת סגירת העסקה עם חברת ההסעות חשוב מאוד לפגוש בנהג/ים שעתידים לעבוד בשורות האירוע על אף הסרבול הנראה לעין מדובר בפעולה חשובה לעין ערוך לבטיחות ונוחות האורחים שלכם.

חישוב ההסעות כחלק מחישוב מחיר המנה

חסכון ותמחור האירוע, בעיקר בכל הקשור לנושאים הלוגיסטיים: האולם עצמו, מקומות הישיבה, המזון וסידורי הישיבה כולם נכללים במסגרת המנות ועלות המנות. גם אם ההסעות אינן נכללות במסגרת החבילה שהרי בדרך כלל הן לא נכללות, חשוב מאוד לקחת את עלויות ההסעות במסגרת עלות המנה ולקחת זאת בחשבון כחלק מההוצאות והצרכים לקיזוז או הקטנת הוצאות נחוצות פחות במסגרת האירוע. חישוב ההסעות במסגרת האולם וההוצאות ההכרחיות יעזדרו לכם לחסוך ולהימנע מהוצאות חסרות שליטה.

הסעות במרכזי אירועים - סוגרים עם הסעות האולם וחוסכים

קיימים אולמות אירועים, כמו למשל במלונות המארגנים ונותנים שירותים לאירועים פרטיים, גם שירותי הסעות. תוכלו לבדוק עם איזו חברה עובד בית המלון להסעות העובדים ואנשי הצוות, לקבל המלצה וליצור קשר. הדרך הטובה ביותר לבחור איש מקצוע טוב הוא דרך המלצות ממקור ראשון, חברה העובדת עם אולם האירועים תוכל להעניק לכם מחיר משתלם ושירות איכותי יותר מאשר שכתוצאה מהעבודה עם העולם המוסדי באופן מוכח תוכל להעניק לכם ערובה לאחריות ומהימנות.

מדוע חשוב ואפקטיבי לדאוג להסעות האורחים באירוע

ההגעה אל האירוע תהיה בזמן וללא איחורים כפי שנראה במרבית האירועים. בנוסף הבטיחות והנוחות של האורחים להגיע אל האירוע תדרבן רבים להגיע אל האירוע ולהימנע מנבצרות כתוצאה מקשיי הגעה כפי שניתן לראות לא פעם. רבים טוענים ומעידים על כך כי הסעות ומוקדי הסעות אל האירוע העלו את אחוזי ההגעות ואישורי ההגעה.