5 רעיונות להכנת מצגת לבת מצווה

זה כבר הפך למסורת, להכין מצגת לקראת יום ההולדת, בר המצווה או בת המצווה. כשמדובר באירוע האחרון, בת המצווה, החגיגה לא מושלמת בלי מצגת שמוקדשת כולה לכלת השמחה. מצגת בת מצווה טובה ומעניינת דורשת קצת הכנות מקדימות והרבה סבלנות. אספנו עבורכם כמה טיפים שיעזרו לכם להכין את המצגת המרגשת שלא תשאיר אף אחת עם עיניים יבשות.

לבחור תמונות טובות ויוצאות דופן

כדאי לבחור תמונות איכותיות, מעניינות, מגוונות ויוצאות דופן. מומלץ לעבור על אלבומי התמונות, צילום בוק בת מצווה שנעשה ועל התמונות בטלפון ולבחור תמונות שונות, ממקומות שונים שבהם ביקרה כלת השמחה ועם אנשים שהיא אוהבת, מהמשפחה ועד החברות הכי טובות. כדאי לבחור בתמונות איכותיות שכל אחד יוכל לראות בבירור מכל מקום באולם או לערוך את התמונות באמצעות תוכנות עריכה כדי לשפר את האיכות שלהם. ביחרו תמונות ברזולוציה טובה, עם צבעים בהירים ובולטים ובעיקר עם כמה שיותר נגיעות אישיות ומעניינות.

להכין תוכנית עם תוכן ועלילה

כדאי שהמצגת תכלול קצת עלילה, מסיפור החיים של הילדה ועד לברכות של משפחה וחברים. מצגת שכוללת רק תמונות בסופו של דבר משעממת ולא מפתיעה. הכינו תוכנית עם רעיון מסודר, לפיו תוכלו לבחור את התמונות הכי מתאימות למצגת ולהרכיב אותה בקלות. אם תכינו תוכנית מסודרת תוכלו לעקוב אחרי הכנת המצגת ויהיה לכם קל יותר לסדר אותה באופן הגיוני.

לבחור מוזיקה אהובה

שיר קצבי שאהוב במיוחד על הילדה או מוזיקה מרגשת שתגרום לכולם להזיל דמעה, תבחרו במוזיקה שיש לה משמעות ומשתלבת עם האווירה של המצגת. כדאי לבחור בשיר או במנגינה שמתחברים אל האופי והאישיות של הילדה, מה"הילדה הכי יפה בגן" ועד לשיר פופ שהיא אוהבת במיוחד. המוזיקה צריכה להתאים לאורך של המצגת, כך שלא תצטרכו להחליף שיר באמצע ומצד שני שהמצגת לא תהיה מהירה ולא ברורה בגלל אורך השיר.

להוסיף אלמנטים מעוצבים

תוכנות העריכה מאפשרות לכם להכין מצגת בת מצווה עם כיתובים מיוחדים, פונטים יפים, עיטורים צבעוניים וקישוטים כמו לבבות, פרחים ועוד. יש תוכנות שיאפשרו לכם אפילו ליצור בלוני קומיקס לשיחה ותוכלו לשתול בהם ברכות וכל כיתוב אחר שתרצו.

שלבו סרטוני וידאו במצגת:

היום אפשר להכין מצגת בת מצווה בשילוב של סרטונים. לא קשה למצוא סרטונים מצחיקים של כלת השמחה, לבקש מחברות טובות לצלם סרטונים עם ברכות ואיחולים או לביים סרטון קצר משלכם. הסרטונים יוסיפו לעניין ויהפכו את המצגת למשהו קצת יותר מיוחד.