הפקת חתונה בשטח

פינת חמד באמצע נוף חשוף, ירוק ופסטורלי הופכת לערב אחד למקום מרגש, מקום בו זוג צעיר הופך לזוג נשוי. מסביב הרוח מנשבת ובריזה קרירה רוחשת בתוך אוזני האורחים, הכל מתנהל בנינוחות, כאשר הטבע הוא זה שמכתיב את הקצב. זוהי חתונה בשטח שעומדת להתרחש בעוד רגעים ספורים.

עם השקיעה שמופיעה כמו אטרקציה מושלמת לחתונה, מתחיל טקס החופה. בני הזוג פוסעים זה אל זו דרך הנוף שקושט לערב אחד בפריטים שמתכתבים עם האישיות והסטייל של בני הזוג. האורחים ישובים על שולחנות שהובאו במיוחד אל המקום וקושטו בפרחים שהם חלק מהטבע. הקייטרינג המוקפד הוא נינוח ומפנק וכולם בעיקר מרגישים טוב, לא חנוקים בתוך אולם חתונות קטן אלא נהנים זה מחברת זה בחיק הטבע.

חתונה בשטח היא טרנד שלא הולך להיעלם בקרוב אלא רק צובר תאוצה. עשינו לכם חשק? כך תפיקו גם אתם חתונה תואמת לתיאור.

מתחילים מבחירת המקום

המשמעות של הפקת חתונות בשטח היא קודם כל למצוא מקום יוצא דופן, שיש לו ערך כלשהו עבור בני הזוג, שהנוף בו מוצא חן בעיניהם או מקום שפשוט התאהבו בו.  חיפוש הלוקיישן הנכון לחתונה יכול לקחת קצת זמן, אלא אם יש לכם רעיון מוגדר מראש. זו יכולה להיות חורשה ירוקה, חווה חקלאית, חוף ים או כל מקום אחר שאתם רואים ומתאהבים בו.

הפקת חתונה בשטח - חוות דרך ארץ

חשוב לזכור שלא בכל מקום אפשר לקיים אירוע גדול כמו חתונה, לפעמים בגלל אילוצים מטעם הרשות האחראית, בטיחות, כיבוי אש וכדומה. לכן חשוב לברר האם מדובר במקום מסודר שבו ניתן לערוך את האירוע ומה התהליך לקראת אישור לקיום האירוע בשטח.

כדי לחסוך את הבירוקרטיה, אפשר למצוא מקום שמאפשר קיום חתונות בשטח אבל הוא מסודר – למשל חוות שבהן נערכים אירועים, מסעדה ליד הים עם חוף צמוד, מתחם אירועים שנמצא בפינה יפה מול הנוף וכן הלאה. מקום כזה יוכל לסייע לכם גם עם בחירת קייטרינג והשגת כל הפריטים שצריך כדי שהאירוע יוכל להיות נוח ואיכותי.

נגיעות קטנות ואישיות

חתונה בשטח מאפשרת לכם להיות קצת יותר חופשיים בהחלטות שלכם. בדרך כלל לא מדובר באירוע מעונב וזה בא לידי ביטוי בכל הפרטים הקטנים. עיצוב השולחנות למשל יכול להתכתב עם הנוף שמסביב ולכלול לדוגמה עלים וענפים או קונכיות צדפים (בהתאם למקום שבו מתקיים האירוע), שמלת הכלה וחליפת החתן לא צריכים להיות רשמיים וכבדים, אלא להשתלב באווירה הקלילה של חתונה בשטח.

גם עיצוב האירוע יכול להיות ידידותי לסביבה ומורכב מאלמנטים שאתם אוהבים או אפילו יצרתם בעצמכם. בין היתר אפשר לשלב באירוע כרטיסי מקומות בעיצוב עצמי, עשויים למשל מנייר אקולוגי, עץ ברכות – תמונה שמוצבת בכניסה למתחם ועליה מצוייר עץ, כאשר כל אחד מהמוזמנים מטביע את אצבעות בדיו ומניח טביעת אצבע – מזכרת מרגשת במיוחד מהאורחים, עיצוב שולחן שמשלב בין אלמנטים מהסביבה ובין כלי האוכל ועוד.