מגשי אירוח - הדבר הנכון הבא לאירוע שלכם

מה פה קורה שם? מה זה בכלל מגשי אירוח?

מגשי אירוח הם הדבר העכשווי בתחום האירועים. במקום מנות המוגשות לשולחן או מזנון גדוש בכל טוב, יוצאים מן המטבח מלצרים נושאי מגשים ועליהם מנות קטנות, צבעוניות וססגוניות, מגרות ומפתות. וככה אוכלים. לא ממלאים צלחת אלא אוכלים במנות קטנות, כל פעם קצת. 

הנקודה היא שהמנות תהיינה איכותיות לעילא ולעילא, מקוריות בטעמן ובמראן, כך שלא ישאירו ספק שפה מדובר באירוע איכותי. הלאה, פלמידה מעושנת! התרחק, דג מטיאס על קיסם!! תמצאו חיים, סיגרים ופסטלים מטוגנים!!!  היום מגשי האירוח זה כריכוני ביס שווים, שלל טורטיות מפתיעות, סושי מעולה, מאפים ופשטידות בחיתוך מדויק, אנטי פסטי, מרקים בכוסיות, גבינות מוצלחות, ושלל סלטים שהם ה-כ-ל חוץ מעגבנייה ומלפפון עם מלח ופלפל.

בקצרה – לא עוד מהמוכר והבנאלי. במקום זה, מקוריות, חדשנות, ראש פתוח. 

מהו היתרון במגשי אירוח

מעבר לחדשנות ולעדכוניות, זה טרנד כל כך נוח... הוא מתאים לכל אירוע, ובמיוחד לאירועים קטנים. בבית, במשרד, במקום העבודה. לא צריך לסדר מקום למזנון או להגשה, ולמעשה גם לא צריך לדאוג למקומות ישיבה. אירוע בעמידה, והאוכל המצוין מגיע עד אליך.

רוצים מלצרים שיסתובבו ויגישו? אין בעיה. אבל אפשר גם בלי. חברת הקייטרינג מציעה להזמין מגשים אליכם הביתה – ואתם אחראים על הסידור וההגשה. כך תקבלו אוכל נפלא הביתה, או למשרד / מקום העבודה במחיר נמוך ביותר ובצורת ההגשה הנכונה ביותר. 

ורגע, יש עוד. נגמר האירוע? הניקיון מעולם לא היה קל יותר. פשוט לוקחים את המגשים וזורקים לפח. כמה פשוט ככה חד פעמי, והבית חזר לעצמו בן רגע. 

לאיזה אירוע מתאימים מגשי אירוח

מגשי אירוח מתאימים במיוחד לאירועים קטנים, בהם ניתן להתרשם מאיכות המזון, יופיין של המנות, המקוריות שובת הלב, הצבעים, הריחות – כל מה שכיף באוכל. להבדיל מאירוע המוני, תשומת הלב המוענקת למזון, בצורה ובטעם גם יחד, היא גבוהה ביותר.

יחד עם זאת, מגשי אירוח יתאימו בהחלט גם לאירוע גדול, בו רוצים להשקיע וליהנות מהטאץ' הייחודי ומטביעת האצבע האנושית באוכל.

מה זה אומר על האירוע אם האוכל בו מוגש במגשי אירוח?

שהאירוע שלכם קליל, עכשווי, מעודכן, לא מכופתר ולא מעונב. הגשת מזון באמצעות מגשי אירוח שוברת את הקשר בין אוכל לשולחנות וכסאות. אוכלים בעמידה, וזה הולך נהדר. אפשר לפגוש אנשים ולא להיות כבולים למי שהצטוות לידכם כשכנים בשולחן; אפשר להמשיך ולשוחח בנינוחות, להיות פעילים וניידים ולא כבולים לכסא ולמי שסביב השולחן, ועל הדרך לנשנש כמה דברים טובים.

למידע נוסף אודות כל סוגי האירועים - https://www.deretz.co.il/