השכרת ציוד לאירועים

עונת האירועים מתקרבת, מתכננים לעשות אירוע גדול שלא יישכח? יש לנו את הפתרון עבורכם. השכרת ציוד לאירועים תסייע לכם להכין את האירוע מההתחלה ועד סופו. אין זה משנה מה סוג האירוע, אם בחרתם לערוך מסיבת יום הולדת, לחגוג בר או בת מצווה, לערוך אירוע עסקי, אירוע שנתי לעובדים במשרד או אירוע השקה, חברה של השכרת ציוד לאירועים תסייע לכם לארגן את כל הציוד הנחוץ כך שהאירוע יהיה מוצלח וללא כל חוסרים. ההתמחות שלנו היא התאמת הציוד לאירוע לפי מיקומו, אם זה במשרד או בחיק הטבע. כל מה שנותר לכם זה בעצם רק לבחור את סוג האירוע, סגנונו ואנחנו כבר נספק לכם את הציוד הנדרש ונרכיב את האירוע.

איך לבחור את הציוד הנחוץ לנו לאירוע?

אחרי שהתקבלה ההחלטה על איזה אירוע לקיים, כעת עליכם לבחור את הציוד מתוך היצע מגוון שאנו מציעים לכם. שירות השכרת ציוד לאירועים יאפשר לנו לשדרג את האירוע וזאת על ידי שימוש במתקנים מתנפחים , אוהל להשכרה היכול לשמש כצילייה או כמתחם כינוס, שולחנות, כיסאות ועוד רבים. יתרון נוסף, בתור חברת אירועים אנו מספקים ללקוחותינו משלוח הכולל את כל הציוד כך שיגיע עד אליכם מבלי לדאוג לאיסוף עצמי. שירות זה נועד על מנת להסיר את כל הדאגות מליבכם שכן ביום האירוע אנו נוטים להיות לחוצים ומודאגים וכך גם אתם, בעלי האירוע, תוכלו להנות. יחד עם זאת, בעת ההזמנה תוכלו לשאול את חברה ההשכרה האם היא מציעה גם שירותי הרכבה והתקנה של הציוד ועם סיום האירוע גם פירוק.

 גן אירועים במרכז, השכרת ציוד לאירועים בטבע - חוות דרך ארץ

דבר אחד או שניים לפני שאנו פונים לחברת השכרת ציוד לאירועים:

האירוע שאתם מארגנים חשוב לכם מאוד ולכן תרצו לוודא שהחברה ממנה אתם משכירים את הציוד אכן אמינה, ושיש לה שירות לקוחות מסביר פנים למקרה שתצטרכו סיוע בזמן האירוע. יש לוודא שהציוד מגיע תקין ולא שבור גם בחלקיו על מנת שאף אחד לא ייפגע. במידה ובחרתם לשכור גם ציוד מזון, יש לוודא שזהו ציוד ברמה גבוהה המטופל ומתוחזק היטב על ידי החברה שכן זהו ציוד רגיש שמועבר מאירוע לאירוע ולכן חשוב לשמור עליו מבחינת נקיון ככל שמתאפשר.

אם אתם מחפשים ציוד לאירועים או גן אירועים במרכז שיעזור לכם להפיק את החתונה המושלמת עבורכם - צרו קשר ונשמע לעזור!  02-6732770 050-7585515