גיל מצוות באירוע בחיק הטבע

הבת היקרה או הבן היקר הגיעו לגיל המצוות? הרי שמדובר בסיבה למסיבה של ממש. כולנו מודעים לתופעת החגיגות הגראנדיוזיות אשר מגלמות בתוכן אירוע שלא יבייש שום יום עצמאות ויכללו פירוטכניקה, זמר אורח, כניסה מרשימה ובופה בלתי נגמר. לצד הילדים אשר חולמים על אירוע נוצץ אשר מהווה בעבורם קדם-חתונה, ישנם גם ילדים אשר מבקשים לחגוג את הגעתם אל גיל המצוות, אך בדרך צנועה יותר, שקטה יותר ונדמה שאפילו כזו המצטיירת כאקזוטית בנוף חגיגות המצווה כיום.

 

אירוע בטבע

הילדים בגיל המצוות דעתניים יותר ממה שניתן לחשוב, בטח שבדור הזה. אז אם פעם ההורים היו סוגרים דיל באולם אירועים ליד הבית או בבריכה העירונית, כיום הילדים החוגגים לא מתביישים להציג בפני הוריהם רשימת דרישות הכוללות בין היתר את אופי האירוע שיהלום אותם. אז לצד הילדים אשר חולמים על אירוע גדול מימדים עם שנדלירים וחליפה הדוקה, ישנם הילדים אשר לבם פועם אל מקום אחר, כמעט אל יקום מקביל: אירוע בחיק הטבע.

אל תבהלו, אירוע בטבע משמעותו לא תמיד ישיבה על מחצלות והדלקת מדורה, אלא אירוע המגלם בתוכו זיקה לטבע ויכול להיערך בפארק, גן אירועים בטבע או בשמורת טבע המאפשרת תנאים לחגיגה שכזו. אם ילדכם בא אליכם בבקשה לערוך את האירוע הגדול שלו בחיק הטבע אל תבהלו, כיום ישנם עשרות מפיקים שזוהי תורתם. החל ממקום, דרך ספקים וכלה בפיתרון תאורה ומזון – המפיקים האלו נושמים את עולם האירועים ויכולים לסייע לכם בכל הנדרש על מנת להפוך את היום הגדול של ילדכם לגדול עוד יותר.

 מדריך אירועים בטבע - חוות דרך ארץ

ואיך בכל זאת מעניקים מימד נוצץ?

נדמה שבכל אירוע שלא יהיה, גם המארח וגם האורחים מצפים לכמה טיפות של אבק כוכבים שיהפכו את האירוע למשהו קצת פחות שיגרתי ואף לאתנחתא נעימה משגרת היום הקדחתנית. ישנו טרנד אשר מטופח בקפידה על ידי בני המצווה והוא הכנת שיר לאירוע. אם תרצו, כמו שבפסטיגל ישנו שיר אשר מוביל את המופע, כך גם חגיגת המצווה מקבלת פסקול משלה עם שיר שלרוב מגיע בתחילת האירוע בביצוע של בעל השמחה, וכך נפתח ערב החגיגות הגדול.

 

שיר לבר מצווה הפך כבר דבר שכיח והמון בנים, גם אלו שמחשיבים עצמם כפחות זמרים, נחושים בדעתם לבצע נאמבר מרשים שמגיע לרוב בדמות של מנגינה מוכרת עם מילים אשר נכתבות במיוחד על אופיו של החוגג. אך זה לא נגמר כאן, הרי שגם הבנות רוצות שיר ונדמה שהן אפילו אלו שחתומות על הטרנד. שיר לבת מצווה לא רק שהפך למגמה הולכת ונוסקת, אלא הפך להיות שיא הערב ובעת שבבר המצווה החגיגה נפתחת בשיר החגיגות, הבנות דווקא מעדיפות להפוך את השיר לחלק האומנותי של ערב החגיגות ולהפתיע את האורחים בשיאו של הערב.