אירועים עסקיים

כמו בכל מתכון מוצלח, לא מספיק שיהיו ברשותנו את כל הרכיבים המתאימים, יהיה עלינו לחבר ביניהם באופן מושלם כדי ליצור תבשיל מוצלח. כך גם באירועים העסקיים שלנו - על מנת לממש אירוע עסקי בלתי נשכח יהיה עלינו לא רק להשקיע בתוכנית האומנותית, בתאורה או בהגברה אלא לעשות מאמצים למציאת מקום שיענה על צרכי אופי האירוע.

מקום מתאים יאופיין בראש ובראשונה באווירה טובה, כזו שתאפשר לעובדים או ללקוחות שלנו להשתחרר ולחוש בנוח לשתף ולהירתם. נוסף, יהיה עליו להיות נגיש לכלל העובדים או הלקוחות שברצוננו להזמין לאירוע, ולספק להם שירות אדיב ומקצועי. אנו מזמינים אתכם להיות חלק מהקסם המיוחד של חוות דרך ארץ –

מתחם אירועים עסקיים במרכז המציע לכם את היתרונות הללו ורבים נוספים. 

אירועים עסקיים, אירועי חברה בטבע

היכן תערכו את האירוע העסקי שלכם?

השקה של מוצרים חדשים או אירוע ללקוחות פוטנציאליים של החברה הם אירועים הנערכים בכל חברה מדי פעם. אם אנו מעוניינים לשמור ולתחזק קשרים עם לקוחות קיימים וחדשים, או להביא להגברת תודעת המוצרים שלנו יהיה עלינו להיעזר באירוע עסקי מקצועי. במידה ואתם מתכננים בעתיד הקרוב אירוע עסקי, יהיה עליכם לבחור מקום נגיש עבור רוב העובדים והספקים.

כך למשל, אם רוב העובדים או הלקוחות שלכם מתגוררים במרכז הארץ, נבון יהיה לערוך את האירוע בקרבת מקום או במקום עם גישה תחבורתית קלה ונוחה. כמו כן, שימו לב שהמקום יהיה רחב דיו על מנת להכיל את כל העובדים והלקוחות שברצונכם להזמין. תוכלו לקיים את האירוע במתחם סגור או מחוץ למתחם, אך וודאו שהם מוכנים להכיל את כל האורחים שיגיעו.

חושבים גם על האוכל

כדי לאפשר לכם לערוך אירוע עסקי ברמה גבוהה, יהיה עליכם לשים בעדיפות ראשונה את התפריט באירוע. ברוב האירועים היוקרתיים והאקסקלוסיביים בוחרים המארגנים לשלב מנות פתיחה ייחודיות ומנות גורמה יוקרתיות התורמים לאווירה המיוחדת. אנו בחוות דרך ארץ מאפשרים לכם לבחור בין תפריט בשרי או חלבי (כשר כמובן), ולהחליט מהו אופן ההגשה המתאים ביותר לאירוע שלכם (הגשה אישית לשולחנות או מזנוני בופה)

חוות דרך ארץ - פסגת האירועים העסקיים

האירועים העסקיים שלכם הם העסק שלנו בחוות דרך ארץ, ואנו מצידנו נעשה הכל כדי שהאירוע שלכם יהיה לא פחות ממושלם.

החווה שלנו ממוקמת במרכז הארץ, במושב מחסיה הסמוך לבית שמש במרחק נסיעה קצר מירושלים ותל אביב, כך שכל אחד מהמוזמנים שלכם יוכל להגיע אלינו בקלות. בחווה מתקיימים עשרות אירועים עסקיים בשנה ביניהם מסיבות השקה, כנסים, סדנאות והופעות. המתחם ענק הממדים מתאים לעריכת אירועים בטבע בכל סדר גודל, החל מאירועים קטנים (עד 230 איש) וכלה באירועים עסקיים גדולים (עד 400 איש), הן בעונת הקיץ והן בחורף. בנוסף לגישה הנוחה למקום, כל האורחים יכולים ליהנות מחניה מרווחת, ומשילוב מנות ייחודיות ומטעמים חלביים או בשריים.

אם גם אתם רוצים להפיק אירוע עסקי מוצלח, שיגרום לעובדים וללקוחות להחסיר פעימה, בואו להכיר את חוות דרך ארץ.