הפקת אירועים בטבע

למרגלות הרי יהודה, על רקע הנופים הירוקים של הרי ירושלים שוכן מקום פסטורלי וקסום לאירועים.

חוות דרך ארץ החלה את דרכה כחוות תבלינים קסומה, ועד מהרה הפכה לאחד המקומות הפופולריים ביותר להפקת אירועים בטבע. אנו מזמינים אתכם להתחבר אל הטבע ולחגוג את האירוע כפי שתמיד חלמתם.

הפקת אירועים בטבע היא אחת האפשרויות האידיאליות לקיום אירוע באווירה שונה ומקורית. הבה נפליג בדמיונו לכיוון האירוע שנערך ממש כעת בחוות דרך ארץ: מסביבנו ניחוחות של מרווה, לבנדר ולואיזה. מימינינו הנופים המוריקים של הרי ירושלים, ומשמאלנו מבנה ושרידי חשמונאים עתיקים שמוסיפים לאווירה הייחודית. הבה לא נתבלבל, זה לא חלום - התיאור בשורות האחרונות הוא רק חלק מהמציאות שתחשף לעינינו כשנחגוג את האירוע שלנו בחוות דרך ארץ.

הפקת אירועים בטבע, במרכז הארץ - חוות דרך ארץ

 

האווירה הייחודית, האוויר הצח והשלווה הפסטורלית תורמים באופן יוצא מן הכלל לאירוע שלכם, והופכים אותו לחגיגה של נופים וריחות קסומים. בחוות דרך ארץ ניתן לחגוג אירועים משפחתיים קטנים, אירועי חברה חגיגיים או אירועים גדולים וגרנדיוזיים עם טאץ' פסטורלי מיוחד.

 

לא צריך מעצב אירועים - התפאורה בחינם!

בהפקת אירועים באולמות סגורים תדרשו לתפעול מוקפד של כל אנשי המקצוע וספקי הציוד, במטרה לעצב את האירוע בהתאם להעדפתכם. הפקת אירועים בטבע מצריכים גם הם ארגון מקומות ישיבה, קייטרינג, הגברה וכדומה, אך כאן אתם מקבלים את הפלוס של התפאורה שמגיע אליכם מן המוכן. התפאורה המרהיבה מוגשת לכם בסטנדרטים הגבוהים ביותר, כפי שתכנן הגדול מכולם. הבחירה באירועים בטבע בחוות דרך ארץ חוסכת מכם את הטרחה והשקעת שעות מרובות בעיצוב המקום, עם הנוף הטבעי, תוכלו להסתפק בעיצוב מינימאלי ומרשים של השולחנות.

 

כל הפרטים מתחברים זה לזה - לאירוע מוצלח בטבע

בחוות דרך ארץ הפקת אירועי טבע היא אומנות של ממש. כמו אומנות אמיתית, גם בהפקת אירועים הפרטים מתחברים זה לזה ויוצרים קונספט ייחודי ובלתי נשכח. אצל הקהל הישראלי יש כמה פרטים שיש לקחת בחשבון:

תפריט קייטרינג משובח - אנו עובדים בשיתוף פעולה עם ליאב קייטרינג, המציע לכם תפריט חלבי ובשרי כשר, מגוון ומשובח שנבחר בקפידה על ידי צוות שפים מקצועיים. אופן ההגשה, עיצוב וסידור המנות יותאם לאופי האירוע. התאמה לכל אירוע - חוות דרך ארץ מתאימה את המתחם לכל סוגי האירועים, הן לאירועים קטנים בטבע עד 250 איש, והן לאירועים גרנדיוזיים של כ-450 מוזמנים. המתחם מתאים באופן מושלם לכל מזג אוויר, וגם במקרה של קור או גשם ניתן לערוך את האירוע בתוך המבנה המקורה שנמצא במרכז החווה, בלי לפספס את הנוף שמסביב. הגברה ותאורה מקצועית - החתונה, אירוע ההשקה, בר המצווה או מסיבת הגיבוש לא יהיו מוצלחים בלי לקחת בחשבון את הפרטים הטכניים הקטנים כמו ההגברה והתאורה. אנו מעמידים לרשותכם ציוד מקצועי, וכן צוות מיומן שיתפעל אותו וישרת אתכם נאמנה לכל אורך האירוע.

מעוניינים לערוך אירוע כפרי בחוות דרך ארץ? פנו אלינו עוד היום ונשמח להפיק עבורכם אירוע שייזכר לעד.