חתונה מיוחדת בין הרים וגבעות – מקום לערוך חתונה בטבע

סביר להניח שבשנים האחרונות, לא מעט אנשים הזמינו אתכם לחתונות במקומות שונים ומיוחדים, לא דווקא גני אירועים במרכזי ערים או אולמות אירועים במקומות שונים, אלא דווקא גני אירועים בטבע, מקומות שנמצאים בין יישובים או הרחק מכל נקודת יישוב, וכך נהניתם מאווירה מיוחדת וקסומה כמו שרק מקום בטבע יכול להציע.

הרעיון של חתונה בטבע תופס תאוצה רבה בקרב זוגות אשר מתכוונים להתחתן. יותר ויותר זוגות נוטשים את אולמות האירועים הקלאסיים וכן גני האירועים אשר נמצאים בלב הערים או באזורי תעשייה ובוחרים להוציא את האירועים שלהם אל אזורי טבע שונים, חלקם לא שגרתיים. זאת בשביל ליצור אווירה קסומה יותר בזמן האירוע, להעניק לאורחים שלהם תחושה מיוחדת, והכי חשוב ליצור אירוע מיוחד ובלתי נשכח. הרבה פעמים כידוע, המקום הוא זה שיוצר את האירוע, הוא זה שהופך אותו למיוחד ועל כן לבלתי נשכח. זה נכון בוודאי כשיוצרים אירוע במקום שהוא לא שגרתי אפילו בקרב אתרים בהם נהוג לערוך "חתונה בטבע"

מי שעוקב אחר החדשות ואתרי רכילות שונים, יודע שבמהלך השנים נוספו עוד שורה ארוכה של מקומות בהם ניתן לערוך חתונה בטבע, חתונה מיוחדת בין הרים וגבעות. כך לפני כמה שנים נערכה חתונה גדולה ביערות הכרמל, וכך מי שרוצה ויש לו אפשרויות כלכליות יכול לשכור את מצדה לצורך חתונה וכמובן אנחנו יכולים למצוא לא מעט חופים בהם ניתן להקים חופה ולערוך חתונה. כל מה שנדרש זה אישורים מהרשויות המתאימות, רוח יצירתית, זמן, תקציב, ותכנון קפדני.

 חתונה מיוחדת בטבע - דרך ארץ: גן אירועים במרכז הארץ שמתחבר לטבע

מדוע אנשים בוחרים לערוך חתונה בטבע

לכאורה, מי שמתבונן מהצד על חתונה בטבע, יכול לתהות מדוע לערוך אירוע שכזה. התכנון הוא מאוד קשה, הרי המקומות בהם רוצים לערוך את האירוע לא תמיד מתאימים לכך ויש לעבוד עליהם בשביל להכין אותם, לעיתים זה דורש יישור של השטח, מיפוי נכון שלו, התקנת מתקנים חד פעמיים, הצבת גנרטורים ועוד. זה דורש גם מהאורחים "לעבוד", כי לעיתים המקום לא נמצא באזור מרכזי ונגיש, אז הם צריכים לדעת כיצד להגיע אליו בצורה טובה, בלי להתבלבל בדרך, וגם אם אחרי שהכל מוכן והאורחים במקום, אנחנו תלויים בחסדי מזג האוויר שלא ירד גשם או יהיה שרב.

אף על פי כן, אנחנו יכולים למצוא לא מעט נקודות אור בהחלטה לערוך חתונה בטבע

א.     האווירה היא ייחודית, כזו שלא ניתן למצוא או לייצר בשום אולם או גן אירועים. זו אווירה אותנטית, אמיתית, אווירה שאין דומה לה.

ב.     אנחנו יכולים לעשות בשטח שעומד לרשותנו דברים שונים, דברים שבאולם רגיל או גן אירועים, אנחנו מאוד מוגבלים בכך.

ג.      חתונה כפרית בשטח היא מאוד חסכונית במובנים רבים, וגם אם היא דורשת עבודה רבה יותר בתכנון, הרי שהיא הרבה יותר חסכונית מבחינה כלכלית.

ד.     בסופו של דבר, אין חיבור אמיתי יותר לטבע ולאדמה מחתונה בטבע.