גן אירועים בוטיק במרכז – מה זה בכלל 'בוטיק'

בשנים האחרונות התרגלנו לשמוע יותר ויותר את הביטוי "בוטיק" הוא נוסף לשורה רבה של מקומות ועסקים, זאת במטרה להעצים את שם המקום ולהפוך אותו ליותר יוקרתי בעיניי הלקוחות וכל מי שבא בשעריו.

הביטוי "בוטיק" מוכר בעולם האירועים, כך למשל אנחנו יכולים למצוא חברות קייטרינג בוטיק, חברות אשר מתמחות בבישול גורמה ייחודי עם תפריט מקורי של המקום, תקליטן בוטיק, עיצוב והפקת בוטיק ועוד. במהלך השנים גם למדנו להכיר שיש גן אירועים בוטיק במרכז ובמקומות אחרים בארץ. הרעיון של גן אירועים בוטיק הוא שמדובר במקום שמציע שירות יוקרתי למזמיני המקום ולאורחיהם, הוא מעוצב בצורה ייחודית שלא ניתן למצוא עיצוב דומה לו בשום מקום אחר, ומשלב בתוכו אלמנטים יוקרתיים.

בניגוד לגני אירועים או אולמות אחרים, שפונים למכנה רחב ככל שניתן ולכן הם מוכנים להתפשר על איכות וסגנון. גן אירועים בוטיק, פונה דווקא למכנה צר מאוד, מן הסתם, למכנה העשיר ביותר שיש. זאת מתוך הבנה שאם יש קהל רחב אשר מבקש ליצור אירועים במקומות מיוחדים, בעלי סגנון ייחודי ויוקרתי. מאחר ומדובר בהשקעה גדולה מצד הגן, הרי שהם פונים באופן טבעי למי שיכול להרשות לעצמו את זה מבחינה כלכלית.

כפי שאפשר להבין אנחנו יכולים למצוא גן אירועים בוטיק בלא מעט מקומות בארץ, כשלא פעם הגן משתלב עם הנוף המקומי, כך למשל אנחנו יכולים למצוא גן אירועים בירושלים שעונה להגדרה של גן אירועים בוטיק, גם בזכות העובדה שהוא משתלב במאפיינים טבעיים של העיר, עם זה אתרים היסטוריים ועם זה נוף ירושלמי מרהיב. אנחנו נמצא גן אירועים בוטיק במרכז אשר משתלב עם מאפיינים שונים באזור, למשל, חופים, שמורות טבע, פארקים, אתרים היסטוריים ועוד.

 גן אירועים במרכז - חתונה בוטיק
(צילום: HeladO Photography)

מה כולל גן אירועים בוטיק?

בדרך כלל, גן אירועים בוטיק מתאפיין במספר מאפיינים דומים;

ראשית, מדובר על גן קטן, מראש יש הכרה שמדובר בגן אירועים שנועד לאירועים קטנים ומצומצמים ולא לאירועים עם קהל גדול מדי. מתוך הנחה אירועי בוטיק הם אירועים אישיים לחברים והמשפחה הקרובה ביותר.

שנית, האוכל אשר יוגש במקום יהיה אוכל ייחודי – קייטרינג בוטיק, עשוי מחומרי גלם מהטובים ביותר שיש, כמובן שיהיו אלו חומרי גלם טריים אשר נרכשים באופן ישיר על ידי השף של הקייטרינג, התפריט יהיה מיוחד ויתבסס על בישול ספציפי מתחום ההתמחות של השף.

שלוש, העיצוב יהיה מינימליסטי, לעיתים בסגנון מסוים, זה לא יהיה עיצוב עממי או עיצוב רגיל אלא עיצוב מיוחד שיעניק אווירה מיוחדת לכל מי שמגיע למקום.

ארבע, המקום לא בהכרח יזכיר גן אירועים, הרבה פעמים הוא יכלול מאפיינים כמו צמחייה, בריכות נוי, חלונות בלגיים, מאפיינים מעולמות תוכן שונים, ובפרט עיצוב אירופאי וישראלי, כשהרעיון הוא ליצור במקום תחושה, שלא מדובר בגן אירועים ובוודאי לא בגן רגיל, אלא במשהו קסום שגם מעביר את התחושה הקסומה באירוע עצמו. 

אירועים בטבע במרכז הארץ