כיצד מתארגנים לקראת חתונה בחורף

מה יותר רומנטי מגשם, לילה, פנס בודד, וזוג צעיר שעומד מחובק מביט על הרחוב? אם יש נהר או שהם נמצאים על הטיילת מול הים, אז בכלל, זו הרומנטיקה במיטבה. לכן זה לא מפתיע שזוגות רבים בוחרים דווקא את החורף כעונה בה הם בוחרים להתחתן.

בעוד שצעירים רבים בוחרים את האביב והקיץ כעונת החתונה שלהם, הרי אז אפשר לסמוך שמזג האוויר לא יאכזב וניתן לערוך חתונות קלילות יותר בצהריים או בערב, הרי שיש זוגות שמעדיפים דווקא את החורף, עם הסוודרים והמעילים, החמימות שעוטפת את הזוג ואת האורחים, תחושה יותר אינטימית בין השניים ובכלל.

אך כשמארגנים חתונת חורף, יש לקחת בחשבון מספר דברים, אחרת החתונה עלולה להפוך מהר מאוד לאירוע מאוד לא נעים, הן לבני הזוג והן לאורחים. להבדיל מהקיץ אז קיימת פחות בעייתיות (למרות שיש לא מעט מקרים בהם האירוע עלול להיכשל), הרי שיש מספר מוקשים בחורף שעלולים לגרום לאי נוחות ובעיות, על כן צריך להיות מוכנים לכך מראש.

 

חתונת חורף - חוות דרך ארץ, אירועי חורף וחתונות בטבע

 

כיצד מתכוננים לחתונת חורף

ראשית, יש לבחור מקום שהוא מקורה. זה יכול להיות אולם אירועים, המקרה הקלאסי והמועדף במקרה של חתונת חורף וזה יכול להיות גן אירועים שבחורף הופך להיות מקום מקורה. ישנם לא מעט גני אירועים אשר בקיץ הם פתוחים ובחורף מקורים. כאן חשוב לציין, שמוטב שהקירוי יהיה מזכוכית ולא אוהל, דבר שיכול להיות לא נעים במקרה ויורד גשם חזק. נקודה נוספת, יש לשים לב אליו מראש האם קיים במקום מיזוג אוויר. אם מדובר על קירוי לחורף, הרבה פעמים מדובר בקירוי שיכול לחמם את המקום בצורה לא נעימה, על כן חשוב לשים לב לכך.

שנית, יש לבחון היכן נמצא המקום. אם גן האירועים נמצא על דרך ראשית, יש לקחת בחשבון שאם מזג האוויר יהיה סוער וגשום, אז ייתכנו פקקים וצריך להיערך לכך. אם המקום נמצא בתוך שדות או בדרך צדדית, יש לבחון שמכוניות יכולות לעבור שם בצורה נוחה ופשוטה, שהאורחים לא יצטרכו להתאמץ יתר על המידה, שלא נדבר על כך שהרכב שלהם לא ייפגע.

שלוש, במידה ומדובר על חתונת חורף, יש להזכיר לאורחים בהזמנה, שעליהם לקחת מטרייה ולא לשכוח להתלבש חם. זה יכול להועיל להם, לפחות בכניסה וביציאה מהמקום. רצוי גם לבקש מבעל המקום להכין חדר או מקום בו אפשר לשים את כל המעילים בצורה מסודרת, כך האורחים יוכלו ליהנות מהאירוע, לרקוד ולאכול

ארבע, אומנם מדובר על חתונה בחורף, אך זה לא אמור למנוע מכם לארגן מוזיקה מקפיצה של קיץ, משקאות ואוכל קליל. אנשים בוודאי ישמחו ליהנות באירוע מתחושה של קיץ גם אם מדובר רק בתחושה. מה שבטוח הוא, שאם תתארגנו מראש ותעדכנו אותם בהתאם, הם בוודאי יוכלו ליהנות ביחד איתכם מחגיגה אמיתית.