חתונת חורף בצהרי שישי - גני אירועים בחורף

רבות כבר דובר ונכתב על היתרונות של עריכת חתונה בצהרי יום שישי. זוגות צעירים בוחרים לערוך אירוע במועד זה, על מנת להפוך את האירוע להרבה יותר קליל ונעים וכן בשביל להקל על האורחים, אשר במקום להתנייד בשעות הערב, להפסיד שעות עבודה ולהגיע מאוחר הביתה אחרי האירוע, הם יכולים להגיע בנחת לאירוע ביום שישי בצהריים וליהנות מאוכל, מוזיקה ושמחה אמיתית.

אך לא הרבה מציינים את העובדה שהרבה יותר משתלם לערוך חתונת חורף בצהרי שישי, זאת להבדיל מחתונת ערב באותה תקופה או לחילופין, חתונת קיץ בימי שיש. במאמר זה נסביר מדוע משתלם לחפש גני אירועים בחורף אשר עורכים אירועים בשישי בצהריים וכיצד מתכוננים לאירוע כזה בתקופה זו.

כי שכולם ידועים חתונה בצהרי שישי, היא חתונה שמתחילה בדרך כלל בשעה 12 ונגמרת כשעה לפני כניסת השבת. כאן טמון חיסרון מסוים לעומת חתונת שישי בקיץ והוא שבחורף השבת נכנסת קודם לכן (שעה קודם). עם זאת בשביל להתגבר על כך, ניתן לבדוק אופציה להקדים את החתונה בשעה וכך להרוויח את אותן כמות שעות.

 


חתונת חורף כפרית בצהרי שישי - חוות דרך ארץ

 

מדוע משתלם לערוך חתונת חורף בצהרי שישי

נתחיל מהעובדה הפשוטה, כשעורכים חתונה בצהרי שישי, הדרכים הרבה יותר בטוחות מאשר בשעות הערב בתקופה זו. לא היינו רוצים שהאורחים שלנו ייסעו בחורף בחשכה בשבילנו. סביר להניח שגם אנחנו לא נרצה להגיע אל החתונה שלנו בשעות החשכה. לעומת זאת בשישי בצהריים, גם אם גשום, הרי שמדובר בתנאים הרבה יותר נוחים לתנועה.

נקודה נוספת היא, אם מסתכלים על חתונת צהרי שישי בחורף לעומת חתונת צהרי שישי בקיץ, הרי שבקיץ, יש סיכוי רב שהאורחים לא נמצאים בארץ או שהם נאלצים להפסיד בגללנו פעילות מסוימת, בחורף לעומת זאת, אפשר להיות בטוחים שזה לא כך.הרי מדובר על חודשים בהם עובדים, חתונת חורף בצהרי שישי יכולה להשתלב היטב עם התוכניות שלהם.

כמובן שיש גם את האלמנט הכללי שמתייחס לעיצוב האירוע ואופיו. כל חתונה בגני אירועים בחורף, היא רומנטית מטבעה, יש בה אלמנטים ייחודים שאין בתקופות אחרות, בצהרי שישי כשהאווירה היא מיוחדת, רגע לפני כניסת השבת, בקלילות של סופשבוע, בזמן שהתפאורה מסביב היא ייחודית, הרי שגם החתונה מקבלת אופי מיוחד. המאחרים נהנים מהרקע הטבעי שנוצר במקום, כתוצאה מהשמיים האפורים, הצמחים, והעיצוב שבוחרים ומשתלב היטב עם האלמנטים השונים שהצגנו.

נקודה אחרונה לגבי חתונת חורף בצהרי שישי לעומת חתונת קיץ בצהרי שישי וזו הטמפרטורה. גני אירועים רבים לא עורכים אירועים בחודשי יולי-אוגוסט בצהריים בגלל החום הכבד השורר בתאריכים אלו. בחורף, אין חשש שזה יקרה ולכן אפשר למצוא הרבה יותר מקומות לערוך בהם אירועים ואפשר להיות בטוחים שהאורחים ייהנו מטמפרטורה הרבה יותר נעימה, אפילו אם מסביב יירד גשם.

מוזמנים לקרוא עוד על כיצד מתכוננים לחתונת חורף