אירועים עסקיים ואירועי חברה בגני אירועים

כשעסק גדול או עסק קטן מתכנן לערוך אירוע מיוחד, עם זה אירוע פתיחה, אירוע להשקת מוצר או שירות או אירועים אחרים שמיועדים ללקוחות, ספקים או לעובדים, הרי שהוא לא מסתפק יותר בלשכור אולם פשוט ולערוך שם את האירוע או לחילופין לערוך את האירוע במקום העבודה עצמו. כיום כל עסק מעדיף לערוך אירוע בגן אירועים איכותי.

ההחלטה לערוך אירוע עסקי בגני אירועים, נובעת משורה של שיקולים, החל מהשיקול התדמיתי-שיווקי, בדיוק כמו שבאירוע רגיל, קרי משפחתי, יש חשיבות למקום בו מארחים את האירוע מבחינת הנראות כלפי האורחים, הרי גם כשעורכים אירועי חברה, בוודאי כשאלו אירועי השקה למוצרים ושירותים, יש חשיבות ומשמעות למקום בו עורכים את האירוע מבחינת הנראות שלו, זה משדר הרבה יותר אמינות ויוקרה כשעורכים את האירוע במקום מכובד, דוגמא גני אירועים.

שיקול אחר שמשפיע בכיוון זה הוא מבחינת לוגיסטית ופרקטית. בגן אירועים אפשר ליהנות ממגוון רחב של אמצעים, החל מקייטרינג (כולל קייטרינג שף או קייטרינג בוטיק), מוזיקה, תאורה, הגברה, חלק מהאמצעים כבר נמצאים במקום בעוד שאחרים ניתן להזמין דרך הגן. על כן הרבה יותר פשוט ונכון לערוך אירוע בצורה כזו ולא לערוך אותו במקום שאינו מותאם או שיש להתאים אותו לאירוע.

[caption id="" align="aligncenter" width="400"]אירועים עסקיים ואירועי חברה בטבע - חוות דרך ארץ אירועי חברה ותפריט בוטיק לאירועים עסקיים (צילום: Dana Bar-on Photography)[/caption]

 

מעוניינים לערוך אירועים עסקיים בגני אירועים?

באופן עקרוני, אין הבדל מהותי בין עריכת אירוע אישי לאירועי חברה, בפרט אירועי השקה או אירועים אחרים. ההבדל טמון במספר פרטים, הם אומנם ייראו קטנים אך מיד נוכל לראות שהם משמעותיים.

ראשית, כשעורכים אירוע חברה, ללקוחות, עובדים, ספקים, צריך לבחור מקום מרכזי כמו גן אירועים במרכז ורצוי שהוא יהיה מקום קרוב. אם מדובר על חברה אשר פעילה במרכז הארץ ועורכת אירוע לאורחים מאזור המרכז, אז אין טעם לבחור בגן אירועים בצפון או בדרום. זה נכון גם הפוך כמובן. זאת להבדיל מאירוע אישי שאפשר לשחק עם בחירת המקום בצורות שונות.

שנית, מבנה האירוע הוא שונה, מאחר ואין טקס, אז במקומו יהיו נאומים או הרצאות. בחלק גדול מאירועי חברה גם לא יהיו ריקודים ולכן ההחלטה האם להעסיק תקליטן היא פתוחה, מה שכן מומלץ שתהיה מוזיקה ברקע ושהיא תהיה שקטה ורגועה, זאת בניגוד לאירוע משפחתי שם נרצה שתהיה מוזיקה מקפיצה.

שלוש, כפי שציינו קודם לכן באירועי חברה, מומלץ לשכור שירותי קייטרינג שף או קייטרינג בוטיק. מן הסתם, חלק גדול מהאופן בו הלקוחות והעובדים מסתכלים על איכות האירוע, ישפיע על האופן בו הם יסתכלו על תדמית החברה, על מנת שנוכל לשמור על תדמית איכותית, רצוי שהחברות אשר יספקו לנו אוכל באירוע, יהיו מהרמה הגבוהה ביותר. ברוב המקרים אם נבחר לערוך אירועים עסקיים בגני אירועים איכותיים, אז גם נקבל קייטרינג ברמה כזו.