מדוע כדאי צלם מגנטים באירוע החתונה שלכם

כשבני זוג עוברים בין גני אירועים שונים בשביל לקבל הצעות מחיר על מנת לדעת היכן לערוך את החתונה שלהם, בין שאר הדברים שעולה בהצעה מוזכר גם המחיר שבני הזוג יצטרכו לצלם עבור צוות הצילום. מקומות רבים מכלילים בהצעת המחיר עלות של צלם איתו עובד המקום. הצוות של הצלם כולל לרוב, צילום רגיל, כלומר סטילס, וידיאו במידה ובני הזוג מעוניינים בכך וכן צלם מגנטים.

בעוד שמרבית בני הזוג מעוניינים ומבינים מדוע הם זקוקים לצלם סטילס ווידיאו, אפילו בימים בהם יש מכשירי סלולר איתם אפשר לצלם וכן לא מעט אורחים מביאים מצלמות משלהם לאירוע, הרי שלא פעם עולה השאלה, האם באמת יש צורך בצלם מגנטים לאירוע?

ובכן במאמר זה נסביר מדוע כדאי להזמין צלם מגנטים לאירוע חתונה.

 מגנטים לחתונה בטבע - חוות דרך ארץ

יש לציין תחילה, שצלמי מגנטים עובדים עם לא רק עם גני אירועים, באולמות חתונה ובאירועים בטבע, אלא גם באירועים אחרים כמובן, אפשר למצוא צלמים אלו במסגרת בריתות, בר ובת מצוות, אירועי חברה ועוד. חתונות נחשב לתחום הפופולארי והגדול ביותר של צלמי מגנטים ולכן אנחנו נמצא אותם שם יתר בתדירות גבוהה יותר.

הרעיון של צילום מגנטים הוא פשוט, במקום שהאורחים יצטרכו לחכות עד שבני הזוג יפתחו את התמונות וישלחו אותן אליהם, הם יכולים לקבל שורה של תמונות מהאירוע על גבי מגנטים בזמן אמת. מדובר על תמונות שמתבצעות בעת קבלת פנים, טקס, הארוחה, ריקודים וגם במקרים של חתונה הפוכה, אפשר לקבל מגוון תמונות על גבי מגנטים. אותם מגנטים ניתן להציב על גבי מקררים, דלתות ובכל מקום אחר שרוצים אשר אליו יכול להידבק מגנט.

מדוע משתלם להזמין צלם מגנטים לחתונה?

מלבד העניין שציינו, עצם זה שאפשר להביא לאורחים תמונות על גבי מגנטים בזמן אמת בלי שיצטרכו לחכות יותר מדי זמן, הרי שיש עוד מספר סיבות מדוע משתלם להזמין צלם לצילום על גבי מגנטים.

ראשית, הצלם יכול לתפוס רגעים שאינם נתפסים על ידי צלם רגיל. זה נכון לגבי צילום בקבלת פנים, בזמן הטקס או הריקודים.

שנית, ככל שיש יותר צלמים במקום, בהנחה והם עובדים באופן מקצועי ומסודר, אז התיעוד של האירוע הוא מגוון ורחב יותר. אין צורך לחשוש שמא רגע מהאירוע לא יהיה מתועד ומצולם.

שלוש, צילום מגנטים להבדיל מצילום רגיל, הוא הרבה יותר מבוים. זה מקל על אורחים שאוהבים להצטלם וחוששים שמא יתפסו אותם "לא מוכנים".

ארבע, צילום מגנטים, להבדיל מצילום רגיל, נעשה פחות על פי זמן ויותר על פי כמות, לכן גם הצלם, במידה והוא מקצועי, צריך להיות מסוגל לקבל החלטה נכונה, מתי וכיצד לצלם. אחרת הוא עלול למצוא את עצמו במצב שהוא מצלם תמונות לחינם.

חמש, להבדיל מתמונות רגילות, תמונות במגנטים הן יותר אותנטיות גם בגלל שהן פחות מבוימות וגם בגלל שהן לא עוברות ריטוש ושיפור דרך תוכנות מחשב.