לתכנן חתונה רומנטית בטבע בעונת החורף

כשרוצים לתאר תמונה רומנטית, אז מתארים בדרך כלל זוג שיושב מתחת לשמיכה מול המסך, צופה בסרט, אוכל פופקורן, שותה שוקו חם כשבחוץ גשם זלעפות. בעיניי רבים זו התמונה הרומנטית האולטימטיבית. תמונה אחרת שנחשבת רומנטית בעיניי רבים היא זוג שמתנשק באמצע הרחוב שמסביב גשמים חזקים ושניהם לא מרגישים אותו. יש שיציגו תמונה רומנטית בה זוג יושב בבית קפה, בשעות לילה, כשבחוץ גשם ואין שום מונית שתיקח אותם.

כפי שאפשר לראות, מה שמשותף לשלושת התמונות הרומנטיות הנ"ל, מלבד בני הזוג שנמצאים נינוחים ולא שמים לב למה שמתרחש מסביב, זה הגשם שיורד ולא משפיע עליהם. זו גם הסיבה שאם רוצים חתונה שהיא לא רק שמחה ומיוחדת אלא גם רק רומנטית מאוד אז צריך לערוך אותה בטבע בעונת החורף.

חתונת חורף היא לא דבר טבעי, זוגות רבים בוחרים להתחתן דווקא בעונות אחרות, למשל אחרי שהחורף נגמר, בתקופת הקיץ או לפני שהחורף מתחיל, בספטמבר-אוקטובר, מתוך חשש שהחתונה שלהם עלולה להיהרס כתוצאה מהגשם ומזג האוויר החורפי. מצד שני, זוגות אשר מעוניינים בחתונה רומנטית וייחודית, לא מתלבטים הרבה ומוכנים להשקיע בארגון חתונת חורף בטבע.

 

חתונת חורף בגן אירועים - חוות דרך ארץ, במרכז הארץ

כיצד עורכים אירועים בטבע בחורף

השילוב של אירועים בטבע בחורף הוא לא מסובך כפי שהוא נשמע. נכון שצריך לוודא שהמקום מתאים לתנאי מזג האוויר, כך שבחורף, בימים גשומים או קרים, הוא יהיה מקורה ומחומם על מנת שהאורחים לא יצטרכו להתמודד עם האי נוחות בשל תנאי מזג האוויר, וכמו כן יש לוודא שהמקום נגיש וזמין בשביל שיהיה ניתן להגיע אליו בקלות גם כשהתנאים מסביב לא בהכרח נוחים, אך אחרי כל זה, יש מספיק דברים שיכולים להפוך אירועים בטבע למיוחדים, בפרט אם מדובר בחתונת חורף.

חתונת חורף היא רומנטית יותר מאחר ויש משהו מהאינטימיות, בדיוק כמו באותן תמונות שציירנו בתחילת המאמר, אומנם מדובר באירוע גדול יתר ובני הזוג לא לבד, וכן יש תקליטן או להקה שמנגנת, אך עצם זה שמדובר באירוע חורף, עם מוטיבים שונים שיכולים לעצב את המקום בצורה רומנטית וכן מוטיבים אחרים שיכולים להשתלב, כיאה לחורף, הרי שנוצרת אינטימיות ייחודית, שאין כמוה באירועי קיץ.

הרבה פעמים נהוג להשתמש בפריטי עיצוב בסגנון וינטאג' ורטרו בחורף, למשל, פריטי עץ שונים, דוגמאות של בדים מסוגים שונים, עיצובים שכוללים ירקות ופירות של חורף, אח בוער, תנורים מחממים ועוד מגוון פריטים שיוצרים אווירה מיוחדת, אינטימית, כמו זו שבני הזוג מבקשים ליצור בחתונה.

מכאן שהרומנטיקה אשר כל כך מבוקשת בחתונות והרבה פעמים הולכת לאיבוד בגלל הלחץ וגודל האירוע, בחתונות חורף היא הרבה יותר מודגשת וקל מאוד לשים לב אליה. על כן, חתונת חורף בטבע, היא בחירה שלא מעט זוגות בוחרים לעשות בשביל ליהנות מאירוע רומנטי ובלתי נשכח.