גן אירועים לחתונת חורף רומנטית בטבע

אין הרבה תמונות רומנטיות כמו זוג שנמצא אחד עם השני בחורף בלב הטבע. בדרך כלל כשאנחנו צופים בסרטים או סדרות רומנטיות, אנחנו נזכה לקבל לא מעט סצנות כאלה, כשברקע מוזיקה שקטה.

יש זוגות שבוחרים להפוך את התמונה הרומנטית הזאת למציאות ולכן הם מחליטים לערוך חתונת חורף רומנטית בטבע. נכון שיש בכך הימור מסוים, הרי חתונות שנערכות בחורף, עלולות להתמודד עם השפעות מזג האוויר, כגון גשמים וכדומה, אך אם מתכננים נכון, אז חתונת חורף ובכלל אירועים בטבע בתקופה זו, יכולים להיות דבר נפלא ומיוחד, זיכרון שכל מי שישתתף בהם, ייקח איתו לכל החיים.

חתונה רומנטית בטבע בעונת החורף, היא בדרך כלל חתונה שנערכת, כאמור, בטבע אך בשטח מקורה, בדרך כלל באוהל ענק ומחומם אשר מתקינים אותו מעל גן אירועים פתוח או באזור אחר בטבע. לצידו כמובן יש חדרי הלבשה וחדרים אחרים בהם בני הזוג יכולים להתכונן לקראת האירוע, וכן יש כמובן חנייה מסודרת ודרכי גישה נוחים למקום.

 חתונת חורף רומנטית בטבע - חוות דרך ארץ

כיצד יוצרים חתונה רומנטית בטבע בעונת החורף

בשביל ליצור חתונה רומנטית בטבע, לא צריך ללכת אל מחוזות הקיטש כפי שנדמה ולמען האמת גם לא חייבים להסתמך על מעצב אירועים. אפשר ללכת עם הלב ועם הראש, אפשר להחליט על אירוע צנוע ופשוט ועדיין הוא יכול להיות מאוד רומנטי. הרי את הרומנטיקה יוצרים בני הזוג, האווירה מסביב מוסיפה, בוודאי כשמדובר על עונת החורף, אז אפשר ליהנות מאווירה קסומה מסביב, החל מנוף ירוק מסביב, גשמים שמוסיפים לרומנטיקה ועם קצת מזל אז תהיה קשת יפה בשמיים.

אך בשביל חתונה רומנטית אפשר להוסיף עוד מספר נדבכים, למשל, ניתן להוסיף מוזיקה מתאימה. זו יכולה להיות מוזיקה שקטה ורגועה, החל ממוזיקה ישראלית ודרך מוזיקה ממקורות אחרים, ניתן לשלב באירוע גם סרטונים שונים של בני הזוג, סרטונים שיבטאו את הזוגיות שלהם בצורה מדויקת ורומנטית כמובן. מי שרוצה יכול לשלב גם נגנים אורחים בדמות רביעיית כלי מיתר, סקסופוניסט או כל נגנים אחרים שמתאימים לאירועי חורף.

מאחר ומדובר באירועים בטבע, אז האירוע יכול להיות יותר משוחרר, פחות מעונב ורשמי, אפשר להציע לאורחים גם להגיע לאירוע בלבוש פחות רשמי, בכל זאת, הטבע מאפשר זאת. מאחר וזה חורף, סביר להניח שמרבית האנשים יגיעו עם בגדים חמים, אז יש לדאוג שיהיה מקום בו הם יוכלו לשמור את המעילים, צעיפים ושאר הפריטים, בשביל שיוכלו לרקוד וליהנות כמו שצריך.

נקודה אחרונה, המקום כשלעצמו יכול להיות מעוצב בצורה רומנטית ומרשימה, לשם כך אפשר להשתמש באביזרי רטרו או וינטאג', אביזרים שמשתלבים היטב עם הטבע וכן עם החורף. בדרך כלל נהוג להשתמש בקישוטים מעץ וכן בצמחים שונים, שמעניקים תחושה שמדובר באירוע רומנטי מהחלומות.