וואטסאפ
טלפון
waze

חתונה מיוחדת

ללא ספק, כל זוג חולם על חתונה מיוחדת ומרגשת. אבל מהו הדבר אשר הופך באמת חתונה למיוחדת?

רבים מאמינים כי גימיק מקורי או אטרקציה ייחודית הם שיהפכו את האירוע לבלתי נשכח.

למעשה, לא ניתן לציין דבר אחד אשר מגדיר חתונה מיוחדת, אלא מדובר על מכלול האירוע כולו. כלומר, אלמנטים שונים, הנבחרים בקפידה בהתאם לטעם האישי של בני הזוג, ויחד מרכיבים אירוע מיוחד ויצירתי.

לא במקרה זוגות רבים בוחרים לערוך חתונות מיוחדות בטבע, הרי מה יותר טבעי מחיבור בין בני זוג, חיבור שמצהיר על חיים משותפים, כמו חתונה במקום פתוח, מתחת לכיפת השמיים, עם צמחים ופרחים מסביב, על מדשאה או כל משטח אחר?

זוגות רבים החלו לצאת בשנים האחרונות מאולמות האירועים אל גני האירועים בטבע וכן אל מקומות פתוחים אשר אפשר לארגן בהם חתונות בטבע וכן אירועים נוספים. הרעיון הוא פשוט, משתמשים בתנאי השטח ובעיצוב שלו בשביל להפוך את החתונה לייחודית, כזו שאף אורח לא ישכח אף פעם. זוגות רבים גם בוחרים להשתמש באלמנטים אשר קיימים במקום, בשביל להפוך את האירוע לסמלי, כמו הטבע, כמו האדם לאדמה, כך בני הזוג מתחברים להם יחדיו.

 

חתונה מיוחדת, אירועים מיוחדים בטבע | חוות דרך ארץ

 

לערוך חתונה מיוחדת בטבע

אם גם אתם רוצים לדעת כיצד לערוך חתונה בטבע, אז הכנו עבורכם של נקודות שיכולות לעזור לכם בעניין, נקודות אשר יאפשרו לכם להחליט כיצד לערוך את החתונה ויקלו עליכם בתהליך הפקת חתונה מיוחדת. כמובן שאתם צריכים לוודא, שהאירוע אותו אתם מבקשים לערוך, יעמוד בתנאי התקציב שעומדים לרשותכם, המקום בו תרצו לארגן את האירוע, יתאים לכמות האורחים שאתם מתכוונים להזמין, וכן שהמקום יעוצב באופן שיהיה מתאים לאופי שלכם. כלומר, גם אם אתם בוחרים לערוך אירוע בטבע, אין זה אומר שאתם צריכים לוותר על מוטיבים או מאפיינים שמתאימים לכם. בסופו של דבר, זה האירוע שלכם.

לפני שנתחיל חשוב לומר, במקומות פתוחים, וגני אירועים בטבע, ניתן לערוך לא רק חתונה אלא גם מגוון אירועים אחרים, החל מבריתות, בר ובת מצוות, ימי הולדת, ימי נישואין, אירועי חברה, ועוד מגוון אירועים נוספים. כל אירוע שאתם רוצים לארגן בטבע, אתם יכולים לארגן, רק צריך לבצע את ההתאמות הנדרשות לשם כך.

 

מה צריך בשביל לארגן חתונה מיוחדת בטבע


חתונות מיוחדות בטבע, אירועים מיוחדים בחוות דרך ארץ

  • עיצוב - עליכם להחליט מה יהיה העיצוב של המקום בזמן האירוע. לשמחתכם, אתם יכולים לבחור את העיצוב ולשלב אותו עם העיצוב שקיים כבר בשטח. ניתן כמובן, לשמור על העיצוב המקומי גם מבלי לגעת בו ומבלי לשנות או להוסיף לו דבר, וזה בהחלט יכול להספיק, הרי מעצם העובדה שמדובר במקום פתוח, עם צמחייה, סלעים, נוף יפהפה מסביב, הרי זה יכול להספיק, אך אם תרצו מעבר לכך, זה בהחלט אפשרי.
  • קייטרינג - לכאורה זה נשמע בנאלי, אך האמת היא, שאם אתם עורכים חתונה בטבע, אתם יכולים להשתמש בשירותי קייטרינג מתאימים, או יותר נכון בתפריט שמתאים לאירוע בטבע, זה יכול להיות אוכל צמחוני, טבעוני או בשרים מכל טוב, על פי בחירתכם. מה שחשוב הוא שתקפידו שהתפריט יתאים למכלול האורחים שאמורים להגיע לאירוע, כך כולם ייהנו.
  • שעת האירוע - היתרון של אירועים בטבע הוא, שאתם יכולים, אם אתם בוחרים לעשות אותו בשעה מסוימת, ליהנות מתצוגה מסוימת של השמיים, מה שיוסיף נופך ייחודי לאירוע. נניח אם אתם מחליטים לערוך את האירוע בשעת שקיעה, אין ספק שזה יוסיף נופך רומנטי.
  • אטרקציה - אירוע בטבע, מעצם היותו אירוע במקום פתוח מאפשר גם להשתמש באטרקציות שונות, למשל זיקוקים ותאי צילום של מגנטים לאירועים, אמצעי פירוטכניקה שונים ועוד. אם אתם מעוניינים לשלב אותם, הרי שניתן לעשות זאת בזמן החופה, הריקודים או בשלבים אחרים, על פי בחירתכם.
  • כפי שאתם יכולים לראות, עצם זה שאתם בוחרים לקיים חתונה מיוחדת ובפרט חתונה בטבע, מאפשרת לכם מגוון רחב של אפשרויות, שלא תמיד קיימות כשאתם עורכים אירוע במקום סגור או לפחות, אתם יכולים ליהנות מאותן אפשרויות בצורה הרבה יותר מרשימה, כך שהאורחים שלכם יזכרו את האירוע שלכם זמן רב.