אירועים עסקיים בטבע – 3 דברים חשובים

עריכת אירועים עסקיים בטבע, הפך להיות דבר שבשגרה. לא מעט חברות, גדולות וקטנות, מעדיפות לצאת מתוך האולמות וגני האירועים העירוניים אל חיק הטבע ולערוך בהם אירועים שונים, הן לעובדים, לקוחות, ספקים ולקהל אחר. אירוע עסקי בחיק הטבע יכול להתבצע בצורות שונות. הצורה הקלאסית היא כמובן אירוע בפארק או באזורים אחרים בהם ניתן לערוך קמפינג עם חברת קייטרינג, ושלל הפעלות שונות. אירוע כזה מתאים לא רק לחברות קטנות, למרות שייתכן וזה נשמע כך, אלא גם לחברות גדולות, עם זה במסגרת פעילות מחלקתית ועם זה במסגרת רחבה יותר. רצוי כמובן לוודא שהשטח מספיק גדול בשביל להכיל את כלל האורחים. סוג אחר של אירועים עסקיים בטבע יכולים להיערך באוהלי ענק אשר מוקמים באזורים פתוחים. כאן אנחנו מדברים על אירועים בדמות תערוכות, ירידים, ימי הרצאות, כנסים, ועידות ועוד.  

אירועים עסקיים בטבע 3 דברים חשובים - חוות דרך ארץ   לערוך אירוע עסקי בטבע בצורה חכמה - חוות דרך ארץ

הסיבה שעורכים אירועים עסקיים במקומות כאלה, הן בגלל שלעיתים יש קשר בין האזור בו נערך האירוע לסביבה (למשל אם מדובר באירועים שקשורים לחקלאות, איכות הסביבה וכדומה) וכן בגלל שלעיתים זה הרבה יותר נוח, בשביל לארח כמות גדולה של אנשים, בצורה כזו. אפשר להקים אוהל גדול על פני שטח נרחב ובכך ניתן להכיל כמות גדולה של אנשים, מבלי שיהיה צורך למצוא אולמות מתאימים או לחילופין, להגביל את כמות הנוכחים. בארצות הברית למשל, נהוג לערוך אירועים עסקיים, כשמדובר באירועי מכירות עצומים, מכלי רכב עד נשקים ועוד. תחת אוהל שמקימים בשטח, קל יותר לארח את כל האורחים.

כיצד עורכים אירועי חברה בטבע בצורה חכמה

דבר ראשון, צריך לבחור מקום נכון ואידיאלי לצורך כך. אי אפשר לבחור כל מקום ואי אפשר להקים אוהל בכל אזור פתוח. זה חייב להיות אזור רחב, שיש בו את התנאים להקמת האוהל, אפשרות להתקין גנרטור, שירותים כימיים, חנייה, כל מה שצריך מבחינה לוגיסטית לשם כך. מן הסתם, גם המקום צריך להיות נעים לשהות בו. דבר שני, אירועי חברה בטבע יכולים להיערך בתנאי מזג אוויר מסוימים. אפשר לארח אירועים כאלה בקיץ, בתנאי שיש מערכות מיזוג במקום או בימים של חורף קל, בתנאי שיש מערכות חימום. אי אפשר להקים אוהל ולארח אירוע בימים סוערים, גם אם האוהל יעמוד, אף אחד לא יסכים לבוא לאירוע שכזה. דבר שלישי, התנאים צריכים להתאים לא רק למקום אלא גם לסוג האירוע. צריך לחשוב מה בדיוק הוא אמור להכיל, כמה אנשים, במה בדיוק הוא מתעסק וכך ניתן להתאים את המקום לאירוע. אם מדובר באירוע שמתעסק בנושא אורבני נניח, או בנושא שמתאים לאקדמיה, לא בטוח שהוא יתאים להיערך בטבע, מצד שני, אם מדובר באירוע שיש בו אלמנטים שקשורים לטבע, לסביבה, אירוע קליל ופתוח יותר, אז צריך למצוא את ההתאמות הנדרשות ואז אפשר לארח אותו בטבע.