חתונה בטבע – עיצוב חתונה לבנה

חתונה לבנה בטבע - דרך ארץחלק חשוב מתהליך הפקת חתונה בטבע הוא בחירת הסגנון העיצובי. קו עיצובי מחבר את חלקיו השונים של הערב, ומשפיע על האווירה והרושם שהוא מותיר על משתתפיו. חתונה בטבע, מיוחדת, מרשימה ומרגשת במיוחד היא חתונה לבנה, בה כל האלמנטים השונים באירוע נצבעים בלבן.

חתונה המעוצבת בלבן היא חתונה רומנטית, אלגנטית ויוקרתית. עיצוב המרכיבים השונים של חתונה בטבע בלבן ידגיש את הצבעוניות והמאפיינים הייחודיים של הטבע הסובב, ויעצים את תחושת השלווה והקסם שבמקום.

מהי חתונה לבנה?

הצבע הלבן משרה תחושת של ניקיון, שקט ונינוחות. ללא ספק, הנוהג ללבוש לבן בחגים ומועדים מיוחדים נובע גם מן החגיגיות שבגדים לבנים משדרים. לא פחות חשוב מכך, הצבע הלבן מסמל טוהר וקדושה. לכן, זוגות רבים מתחברים לעיצוב חתונה בטבע בסגנון זה. המעמד של החופה והנישואין מסמל את אחד החיבורים המשמעותיים ביותר של הזוג, וחתונה לבנה משרה אווירה של טוהר וקדושה להתחלה החדשה בחיי הזוג, הבית החדש שהם מקימים החל מיום זה.

תכנון והפקת חתונות בטבע

תכנון חתונה בטבע בסגנון חתונה לבנה יכלול בחירת בדים בגווני לבן, מפות לבנות עבור השולחנות, בד לבן חגיגי לעטיפת כסאות הישיבה, כלי אוכל לבנים ועוד. כמובן שגם החופה תעוצב כאשר הצבע הלבן הוא הדומיננטי, ופריסת שטיח לבן עליו יצעד הזוג המאושר בדרך לחופה תעצים את המעמד עוד יותר. 

שמלת כלה לבנה הינה הבחירה של רוב הכלות. בניגוד לחליפת החתן הכהה המסורתית, בחתונה לבנה החתן ילבש חליפה לבנה. ישנם זוגות אשר מבקשים גם מן האורחים להגיע בלבוש לבן. חתונה בטבע בה כל האורחים לבושים לבן יוצרת אווירה חגיגית במיוחד, ותחושת מעורבות רבה יותר של המוזמנים לאירוע. זוגות המבקשים לקחת את הסגנון העיצובי הזה צעד נוסף קדימה יכולים לשקול הזמנת קייטרינג חלבי על טהרת הצבע הלבן.

חוות דרך ארץ מזמינה אתכם לחגוג חתונה בטבע בלבן במיקום פסטורלי וקסום. הצוות המקצועי במקום יעזור לכם בתכנון האירוע, כך שתחוו את היום החשוב בחייכם, יום החתונה, כאירוע מושלם ובלתי נשכח.

לקביעת פגישת היכרות, מלאו את הטופס כאן