חתונות בטבע בחוות דרך ארץ

מה טבעי יותר מאשר להתחתן? להתחתן בטבע בכלל ובאחד המקומות היותר יפים בו - חוות דרך ארץ. אם עשרה קבין של יופי ירדו לעולם - ירושלים נטלה תשעה ואחד נול כל העולם כולו, החווה קיבלה קב יופי נותר, אשר נגלה רק  לעיני מי שפוקדים את המקום - קב היופי האחד-עשר...

במקום אשר הטבע חנן אותו ביופי חלומי, במושב מחסיה, למרגלות הרי יהודה,מוצע לכם מתחם לאירועים בכלל ולחתונות בפרט. זה מכבר הפכו חתונות בטבע לבחירה ראשונית ומועדפת על מי שרוצים להינשא באוויר הצח, באווירה פסטורלית.

הטבע אופף ומקיף אתכם במלוא הדרו ויפעתו, כאשר באוויר נישאים ריחות תבלינים, זית וחרוב.

אנחנו מזמינים אתכם וזמינים עבורכם בכל עת בטלפון שמספרו 050-7585515 .

החווה משתרעת על שטח גדול ובמרכזה- מדשאה גדולה, המתאימה לאירוח ולקבלת פנים. המקום עשוי להכיל עד 500 איש. רבים שהתוודעו אל המתחם בראשונה, כאשר חיפשו מקום בטבע להינשא בו, נשבו בקסמיו.

צוות החווה ערוך וזמין לסייע לכם במידע, בעצה ובכל ההיבטים של הפקת החתונה וארגונה. אתם חופשיים, כמובן, לבחור כאוות נפשכם, לטעמכם הייחודי, את התפריט, את העיצוב ואת ספקי השירותים הנוספים לחתונתכם. הניסיון העשיר של הצוות פוטר אתכם מדאגות רבות, מטרחה ומחיפושים.

חתונה בחיק הטבע - חוות דרך ארץ

לכל זוג שעתיד להינשא יש, כצפוי וכמשוער, דימוי החתונה החלומית שלו כפי שהיא נתפסת ונראית בעיני הרוח. בחוות דרך ארץ מוצעים לכם כל התנאים המיטביים על מנת להגשים אותה. אתם מוזמנים לשאול זוגות רבים שבחרו להינשא בחווה- הם שיעידו, הם שיגידו – ולשמוע מהם על אודות שביעות הרצון המלאה שלהם עם בחירתם להתחתן בחווה.

אתם מוזמנים לתאם פגישת היכרות ראשונית לקבלת מיד וייעוץ על חתונות בחווה, לדפדף, כאן ועכשיו, באלבום התמונות הדיגיטאלי ולהתרשם במו עיניכם  - טוב ויפה מראה העיניים- מייחודן של חתונות הנערכות בחיק הטבע בכלל ובחווה בפרט. ניתן לקיים במקום גם חתונה צנועה יותר במבנה עץ מקורה, שקוף וממוזג,

טבעי שאירוע חד פעמי (על פי רוב...) בחיים יתקיים במקום יחיד ומיוחד בטיבו ובטבעו, במתחם בטוח ומאובטח, שמציע את כל התשתית החיונית, המבוקשת והנדרשת, לקיום אירועים בכלל וחתונות בפרט, לרבות תאורה ססגונית, מערכת שמע משוכללת, אבטחה צמודה ושמירה קפדנית על החפצים שלכם.

האורחים שלכן ודאי יודו לכם על עריכת החתונה באחד המתחמים הטבעיים הקסומים ביותר. במקום לשבת דחוסים באולם אירועים, אשר הצפיפות סביב השולחנות והעדר מקום בניהם מקשים על התנועה, כאן, בחווה, תוכלו ליהנות ממערכת מיזוג האוויר (הצח!) הטובה והזולה ביותר - המערכת הטבעית; כאן ניתן לנוע בחופשיות, לשוחח מבלי שהדיבור שלכם יפריע, חלילה, לזולתכם. חתונה בטבע בחוות דרך ארץ היא בעלת יתרונות רבים.

מזג האוויר הנעים השורר באזור במשך רוב ימות השנה הופך את בחירת המועד להינשא לקל יותר. עם זאת על מנת לשריין לכם תאריך לחתונה בזמן הנכון והמתאים לכם, רצוי ליצור קשר מבעוד מועד.

מעוניינים להתחתן בטבע? כנסו ללינק