הפקת חתונה – הטאץ' האישי שלכם

יום החתונה הוא אחד הימים החשובים שתחוו בזוגיות שלכם. זהו היום שבו אתם ממסדים את הקשר שלכם וחוגגים את האהבה שלכם עם המשפחה והחברים שלכם, ולכן היום הזה צריך להיות מושלם. מתחילתו ועד סופו.

ההתחלה של הפקת החתונה מתחילה למעשה ביום שבו היא אמרה "כן" והתארסתם. כבר למחרת מתחילות המחשבות של איפה ואיך.

אירגון חתונה הינו הפקה מאד מיוחדת שיכולה לעיתים גם להתיש, ולכן הרבה זוגות מחליטים לשכור חברה שמפיקה אירועים שתעזור להם בנושא. חברת הפקות יכולה להקל עליכם את כל התהליך, החל מהדפסת הזמנות לחתונה, ועד לבחירת האולם המתאים. נכון להיום תוכלו גם למצוא חברות הפקות שלא יגבו מכם שקל, אלא מבתי העסק שעליהם הם ממליצים (האולם, הקייטרינג, צלם וכד').

חברה מיומנת לארגון והפקת חתונות תחסוך מכם גם את העוגמת נפש האפשרית שקיימת בהתעסקות עם ספקים וכדומה.

ארגון החתונה בעזרת מפיק אירוע

אם אתם מחליטים להעזר בחברה שמתמחה באירגון החתונה, תדאגו להיות מעורבים בכל התהליך של אירגון החתונה מול החברת הפקה. תדאגו שיהיה לכם את הטאץ' שלכם בנוגע למוזיקה (אם אתם לא אוהבים טראנס, אז תתעקשו שהדי ג'יי לא ישים טראנס. גם לא בסוף החתונה), חשוב מאד שתתחברו לאולם או לגן אירועים שבו תערך החתונה. אל תתפשרו על שום דבר. זה היום שלכם. אם אתם מרגישים שחברת ההפקות לוחצת עליכם לכיוון שלא מוצא חן בניכם, בטלו את העסק איתם. בשורה התחתונה הם צריכים להקשיב לכם ולא ההפך.

הפקת חתונה - חוות דרך ארץ

גם אם אתם מחליטים ללכת על אירגון חתונה עצמי, וגם אם אתם מחליטים לשכור חברת הפקות לחתונה, תוכלו לתת לחתונה שלכם טאץ' אישי שישבור את הרצף הרגיל של החתונה, ויתן לקורבים אליכם את הזיכרון המתוק והאישי של החתונה שלכם.

אחת מהאפשרויות שתוכלו להעביר דרכה את המסר האישי שלכם היא לעשות סרטון שמורכב מזיכרונות מתוקים של הזוגיות שלכם: החל מהמקום שבו נפגשתם (אפשר אפילו לעשות שיחזור של הפגישה הראשונה), דרך היום שבו נשלפה טבעת האירוסין (אפשר לעשות שיחזור של החיפוש בין טבעות האירוסין השונות עד הבחירה של הטבעת המושלמת) ועד ליום הצעת הנישואים (כולל שיחזור ההצעה כמובן). רצוי מאד לתבל את הסרטון ברגעי הומור וברגעים מרגשים במיוחד.

אתם יכולים לעשות את הסרטון הזה בליווי חברים טובים, ולהפוך אותו לסוג של סרט, או לחילופין להשתמש רק בתמונות שירוצו עם כיתובים מענינים.

עוד אפשרות להוסיף את הטאץ' האישי שלכם לחתונה ולהפוך אותה אל חתונה מיוחדת זה להחליט על איזה נושא ששניכם מתחברים אליו ולהוסיף אותו לחתונה. לדוגמא:

 אם שניכם ידועים כחובבי ריצה, או כל תחום ספורט אחר, תוכלו באמצע החתונה להחליף את החליפת חתן ושמלת כלה לבגדי ריצה ולפרוץ לרחבה בריקוד סוער שיסחוף אחריו את כולם.

אם שניכם ברמנים, או הכרתם בבר, תוכלו להיות הבר האקטיבי של הערב, או לפחות בחלקו של הערב.

אם שניכם חובבי תשבצים, תוכלו לנסח את ההזמנת חתונה שלכם בתצורת תשבץ.

ועוד הרבה אפשרויות שיתנו למשתתפים בחתונה שלכם להרגיש את היחוד בחתונה הזו, ולדעת שזו החתונה שלכם.

טאץ' אישי לחתונה זה משהו שיהפוך אתכם ליחודיים, לכן מאד כדאי לשקול להוסיף אחד כזה.