וואטסאפ
טלפון
waze

עיצוב חתונה

מזל טוב! מתחתנים? מה לגבי העיצוב בחתונה?

נישת החתונות בישראל של ימינו התפתחה בשנים האחרונות והחתונות של ימינו כלל אינן זהות לחתונות "מהדור הישן" אלו שאנו זוכרים של סבא וסבתא שלנו. חתונה צנועה בבית החתן או הכלה או מקסימום השכרת חדר קטן ל"שבת חתן" בלבד, וכמובן המוזמנים היו קרוביהם של החתן והכלה בלבד.

עיצוב חתונה בטבע - חוות דרך ארץ

מה שפעם הזוגות יכלו לבחור היה שונה ומצומצם לעומת מה שניתן לעשות היום. היום כל נושא עיצובי אולמות החתונה הפכו כבר מזמן ל - IN. בדורנו אנו, כמעט כל "אטרקציה" שהזוג הצעיר מעוניין שיהיה בחתונתו, ניתן להגשים זאת. בין אם זה הפרחות יונים, זיקוקים, עיצובי שולחן נדירים, בנג'י ועוד ועוד.

דבר נוסף שמאוד פופולרי היום וכמעט ולא היה קיים פעם זה נושא טבעות האירוסין. כל נושא הזהב והיהלומים שהדור הצעיר נורא אוהב להתקשט ולהתגנדר בו, וכמובן אלו צריכים להיות טבעות אירוסין 2015 שחלילה לא יהיה מצב שהעיצוב יהיה מעט שונה מהשנה הקודמת לו. אבל בסופו של דבר איך אומרים? כל עוד היא והוא מאושרים, כמובן שגם אנחנו. במאמר זה תוכלו לקרוא עוד אודות טבעת אירוסין אז והיום ולהבין טוב יותר.

אופן העיצוב והאווירה

קיימים מספר פרמטרים בחתונה שניתן לחשוב עליהם לעומק מבעוד מועד ע"מ ליצור מצב שכל העיצוב והדקורציה כולו יתאים לאופי החתן והכלה. המטרה היא כמובן ליצור מצב שהחתן והכלה ירגישו ויחושו שהכל נועד עבוריהם. זה מתחיל בחופה כמובן ועובר לשולחנות האורחים (אחד הדברים החשובים - בוא נגיד את האמת) האולם או גן האירועים עצמו וכמובן ונושא האוכל שאיך אפשר בלעדיו.

אפקט החופה     

עיצוב החופה משתנה ותלוי בהרבה פרמטרים לפי אופי בני הזוג. רוב האולמות בד"כ מציעים סוגי עיצוב שונים של חופות, ולמען האמת אפילו יפות מאוד. יש כאלה שמעוצבות בסגנון של הדרים, פרחים צבעוניים, בדים מהממים ותאורה מגניבה. אך בוא נאמר את האמת, רוב הזוגות מעדיפים להשקיע "עוד כמה ג'ובות" לעצב ולהוסיף אלמנטים נוספים לחופה כך שבסופו של דבר החופה תראה הרבה יותר "הסטייל שלהם". 

כמובן שיש זוגות שתמיד יעדיפו חתונה בטבע תחת כיפת השמיים, לפרטים נוספים לחץ כאן.

רגע ומה עם השולחנות?

כמובן לא שכחנו במאמר זה להוסיף את עיצוב השולחנות. עיצוב שולחנות האורחים שלנו הוא בין הדברים החשובים ובראש סדר העדיפות להרבה זוגות צעירים. ישנו מגוון עצום של עיצובים ייחודיים ומקורים.

לדוגמא: ניתן לבחור נרות ריחניים במגוון גדלים צבעים וצורות. אגרטלים עם פרחים צבעוניים ואמיתיים בתוכם. עוד דבר "שתופס" היום הנו אגרטל שונה ומיוחד לכל שולחן, ניתן להוסיף לאגרטל סוכריות צבעוניות ולהזכיר לכולנו כמה כייף היה לנו בילדותינו. הדברים הללו כרוכים בהשקעה כספית מזערית מאוד, אך האווירה שאלמנטים אלו ייתנו – שווה גם שווה!

טיפ נוסף שאנו ממליצים הוא לשים מין בריסטול צבעוני וייחודי לכל שולחן ולשים עליו את תמונותיהם של האורחים שאמורים לשבת בכל שולחן. הדבר אולי קצת דורש מאמץ והתארגנות מצידכם, אך איך אומרים – "חתונה זה רק פעם בחיים".