חוות דרך ארץ – המקום לאירועים בטבע

דמיינו לעצמכם חווה ירוקה שניצבת בנקודת מפתח בנוף, מול הרי יהודה ושטחים ירוקים שאין להם סוף, מתחת לכיפת השמיים ובין שיחי תבלין ומרפא, זה המקום שבו תוכלו לפסוע אל עבר החופה, לנשום עמוק את האוויר הנקי ולהפוך לבעל ואישה.

חוות דרך ארז נמצאת במושב מחסיה והוקמה מתוך אהבת הארץ והטבע שמסביב. בהתחלה, עסקה החווה בפעילויות שונות בטבע, מהפעלות חינוכיות ועד לאירועים קטנים, הופעות והדרכות. בית הקפה הקטן שנפתח בשטח דרך ארץ היה עוד התפתחות טבעית והיום מציעה החווה עוד שירות אחד מופלא ומרגש – אירועים מקסימים בטבע, עם כל מה שיפה וקסום פה.

חוות דרך ארץ – חתונות בטבע שאי אפשר לשכוח

מול נוף עוצר נשימה ומתוך התאמה אישית לכל זוג שמגיע אל החווה, נוצרים כאן אירועים בלתי נשכחים. החווה היא קרקע פוריה להפקת אירועים שהם שונים מכל דבר אחר שהכרתם. אירועים שנערכים בטבע, מתחת לכיפת השמיים, בין עצי תאנה ושבילי תבלינים, עם עיצוב שצומח בירוק מכל פינה ולא צריך התערבות נוספת ועם התאמה אישית ופרטית של אופי האירוע, האוכל והאווירה לכל זוג וזוג שבוחר במקום לחתונתו.

חוות דרך ארץ

החווה מתאימה לאירועים קטנים של עד 250 איש לצד אירועים גדולים של כ-400 מוזמנים. אפשר לערוך את האירוע מתחת לכיפת השמיים, בהתאם למזג האוויר. במקרים של קור או גשם, אפשר לבחור לערוך את האירוע בתוך מבנה העץ המקורה שנמצא במרכז החווה וצופה אל הנוף שמסביב.

אירוע אישי – תחושה אינטימית

בחוות דרך ארץ מרכיבים עבור הזוגות שבוחרים במקום אירוע שהוא כולו אישי שלהם. כל זוג מספר ומסביר על החלום שלו וצוות המקום מרכיב עבורו את קונספט האירוע – מבחירת התפריט לחתונה דרך עיצוב החלל והגינה ועד לבחירת אטרקציות מיוחדות או מענה על דרישות אישיות ומיוחדות.

לאחר התכנונים וההכנות, מגיע הערב המאושר שבו בני הזוג מגלים את החווה היפיפיה, שהתלבשה במיוחד עבורם לאירוע – לפי כל הבחירות שלהם. ממדשאה גדולה וירוקה שתקושט לפי הסגנון של האירוע דרך המתחם המקורה, איזור קבלת הפנים, איזור האוכל וכל שאר הפינות הקסומות שבחווה – הכל מחכה רק לרגע הגדול שלהם.

בנוף החתונות הישראליות הקלאסיות, חוות דרך ארץ מציעה חווייה קצת שונה – חוויה של טבע ונוף, אוויר צח, אווירה קסומה וייחודית ואירוע שתפור בדיוק למידותיהם של בני הזוג. זה המקום לחתונה בלתי נשכחת, לא רק עבור האורחים שלכם אלא גם עבורכם.