הפקת אירועים בטבע - חוויה של פעם בחיים

החיים שלנו מלאים בלא מעט אירועים. מיד עם לידת בננו הראשון, כולם מוזמנים לברית המילה, בהמשך אנו חוגגים את בר/ת המצווה שלנו בתופים ובמחולות, ולאחר מכן מגיע הרגע העוצמתי והמרגש מכל- החתונה. חלק מהאנשים בוחרים לחגוג את האירועים באופן שגרתי, אך בשנים האחרונות הטרנד המוביל והמושך הוא לערוך את האירוע באופן הכי לא שגרתי שקיים, כלומר בטבע. כשאנחנו מדברים על אירועים בטבע איננו מתכוונים לגני האירועים הרבים הקיימים בארץ, אלא לטבע כפי שהוא- הרים, מדבריות, חוף הים, מעבה יער ועוד. מה מושך אנשים להחליט על הפקת אירועים בטבע, והאם ניתן להפיק את האירוע לבדנו? כל התשובות לפניכם.

מה כל כך מיוחד באירועים בטבע?

אירועים בטבע מאופיינים בהוד ובהדר שלא ניתן למצוא בשום מקום אחר. דמו בנפשכם את עצמכם מגיעים לשפת הים לאירוע בר המצווה אליו הוזמנתם, וחתן הבר מצווה נקרא לברך ממש מעל פני המים... או לחילופין מוזמנים לחתונה משגעת במדבר, כשהתפאורה מבוססת על החולות הצהובים והאדומים הנצבעים מחדש בכל פעם שהשמש משנה זווית... אין ספר, האווירה הפסטורלית והמזמינה אפופת הוד הקדומים, יכולה להנסיק את האירוע לגבהים חדשים. היכן ניתן לחגוג את האירוע? בטבע האפשרויות הן כמעט בלתי מוגבלות: חוף ים, פארק גדול, במדבר, במערת הנטיפים, ליד שדה או פרדס או בכל מקום אחר שתוכלו להעלות על דעתכם. ניתן לנצל את נפלאות הבריאה, ולרתום אותה כתפאורה לאירוע. במסיבה קסומה כזו, שום תפאורן או מפיק אירועים לא יוכל להתחרות.


הפקת חופה ואירועים בטבע

כיצד מקימים את האירוע?

על מנת שהאירוע בטבע ייזכר כחוויה בלתי שגרתית, יש צורך לעמול ללא הפסקה מאחורי הקלעים. הפקת אירוע בטבע מצריכה מחשבה על פרטים טכניים שונים, החל מהשגת אישורים מהרשויות, דרך ביטוח המקום וכלה בגנרטורים רזרביים. מומלץ ליצור קשר עם חברה מקצועית להפקת אירועים שמתמחה בתחום, להסדרת העניינים הלוגיסטיים. לרוב, חברה מקצועית מספקת מענה לכל השאלות החשובות: כיצד בונים את התשתית לאירוע, איזה ציוד צריך, כיצד להוסיף עיצוב ועוד. לכל בעיה שצצה, ניתן לקבל תשובה מתאימה, ואין צורך לתמרן או להיתקע ללא פתרונות מתאימים.

עם זאת, כדאי לדעת שאם אתם מסוג האנשים שאוהבים לעשות הכל לבדכם, תוכלו לארגן את האירוע לגמרי בעצמכם. אם רוח יוזמתית זורמת בדמכם, תוכלו לעבור על רשימת האתרים לחגיגות של רשות הטבע והגנים, ולהחליט על מקום שמתאים עבורכם. רצוי להתייעץ קודם עם אנשים שהתנסו בהפקת אירועים בטבע לבדם או לשוטט בפורומים באינטרנט העוסקים בתחום. זכרו שאם אתם בוחרים ללכת לבד (ללא חברה מקצועית להפקת אירועים), יכול להיות שהאירוע שלכם יראה קצת מאולתר.

אין ספק, כי בכל דרך שתבחרו, האירוע בטבע יותיר רושם עז על האורחים, המשפחה וכמובן גם עליכם.