חתונה מהטבע כמו תמונה מודפסת על קנבס

בחרתם לערוך חתונה בטבע, שכרתם מקום יפה, ארגנתם קייטרינג, הזמנתם תקליטן, ויש לכם צלם מקצועי ומומלץ אשר יהיה אחראי על תיעוד האירוע. אחרי שהוא יסתיים, תוכלו לבחור כיצד להדפיס את התמונות אשר צולמו במהלך האירוע, בפניכם יעמדו מספר אופציות, ואנחנו רוצים להמליץ לכם על הרעיון המקסים של הדפסת תמונה על קנבס.

לצד אלבום תמונות מפואר אותו תקבלו מהצלם עם עותקים להורים, לסבא וסבתא, אתם תוכלו גם להחליט האם יש תמונות מהחתונה שאתם רוצים לתלות בבית. כל זוג בוחר לעצמו, בדרך כלל, לפחות תמונה אחת אם לא יותר, להדפיס תמונות מסוימות ולהגדיל אותן בשביל לתלות בחדר השינה, בסלון או בכל חדר אחר. התמונות מהוות לא רק תיעוד רשמי שהתחתנתם אלא גם מקשטות את הבית וגם מזכירות לך את היום המאושר בחייכם.

אם בעבר הרחוק היה נהוג לפתח תמונות פילם ולתלות אותן כפי שהן, ואחר כך עברנו לפיתוח תיעוד תמונות דיגיטליות דרך מחשב, הרי שכיום לא מעט זוגות בוחרים לבצע הדפסות על קנבס של שלל תמונות מהחתונה ולתלות אותן בבית. התמונות מתעדות אותם ברגעים הכי מרגשים באירוע, הן מתעדות את החברים והמשפחה חוגגים איתם וכן הן מתעדות את המקום בו נערך האירוע, בכל זאת מדובר בחתונה בטבע, סביר להניח שמדובר במקום מאוד יפה ומרשים.

[caption id="" align="alignnone" width="400"]תמונת חתונה מודפסת על קנבס לעיצוב סלון הבית, תמונה משפחתית מחתונה מיוחדת בטבע (באדיבות: חיוכים - הדפסות קנבס)[/caption]

מדוע משתלם לבצע הדפסות על קנבס לתמונות חתונה

הדפסות על קנבס, הן הדפסות מאוד איכותיות ומרשימות, בין היתר בזכות העובדה שהן מתבצעות במדפסות דיגיטליות איכותיות אך גם בגלל שלפני ההדפסה, התמונות עוברות עריכה מיוחדת, שמאפשרת לתמונות להיות באיכות הרבה יותר גבוהה ממה שהן. העריכה מחדדת את הצבעים, מאפשרת לטשטש כתמים, מונעת מהתמונה לספוג נקודות מסוימות אשר עלולות להרוס את התמונה. צריך גם לזכור, תמונות שמפותחות ומודפסות על קנבס, מגיעות בגדלים שונים, ולכן יש צורך שהתמונה תשמור על רזולוציה נכונה ולא יווצרו בה עיוותים כתוצאה מההגדלה שהיא עוברת.

כאמור הדפסה על קנבס מאפשרת להגדיל את התמונה לגדלים שונים, זאת להבדיל מתמונות בהדפסה רגילה שהן בגודל קבוע (גם אם הן מוגדלות). היכולת להגדיל את התמונה בהדפסה על קנבס לכל גודל שנבחר, מאפשרת לנו לעצב את התמונה בצורות שונות על פי רצוננו. כך אנחנו יכולים להחליט האם להדפיס תמונה בגודל הטבעי שלה ולהעמיד אותה על השולחן במשרד או לחילופין, להגדיל אותה לגודל מקסימאלי בשביל שנוכל לתלות אותה על הקיר בבית.

סיבה נוספת בגללה משתלם מאוד לבצע הדפסות על קנבס הן אפשרות ליצור קולאז' של תמונות מהחתונה, כך בהדפסה אחת, אנחנו יכולים לקלוט תמונות מקבלת הפנים, הדרך אל החופה, החופה עצמה, ריקודים ועוד משלל רגעים בחתונה. ככל שנבחר יותר תמונות, כך נוכל ליצור קולאז' יותר גדול, ואם נבחר בהדפסה בגודל מתאים, אז יהיה קל לראות את כל מהלך החתונה במסגרת אחת.