חתונה בטבע למרגלות הרי יהודה

אחד מסוגי החתונות האהובים על זוגות צעירים, זו חתונה בטבע. אחרי שנים רבות בהן חתונות נערכות, בדרך כלל, באולמות וגני אירועים בתוך יישובים ובפרט בערים, הרי שבשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות יותר ויותר זוגות אשר בוחרים להתחתן בסביבה טבעית, בגן, תחת כיפת השמיים, כשמסביב אך ורק נוף טבעי וייחודי, הרים וגבעות, צמחים ועצים, שבילי חול, סלעים, וכל מה שהם מכירים מהטבע, בדיוק כמו שהם אוהבים אותו כשהם מטיילים ועושים בו קמפינג, אז למה שלא יתחתנו בסביבה שכזו?

לשמחתם של זוגות רבים אפשר למצוא בישראל מגוון מקומות לעשות חתונה בטבע, ישראל משופעת לא רק באזורים יפים אלא גם במקומות בהם ניתן לערוך אירועים מסוגים שונים, ובפרט חתונות. כך למשל אפשר לערוך חתונה בטבע למרגלות הרי יהודה, באיזור בית שמש, ובעוד מגוון רחב של מקומות, בהם עובדים גני אירועים וחוות אשר מארגנים אירועים בטבע.

ארגון חתונה בטבע - שתי אפשרויות:

חתונה בטבע למרגלות הרי יהודה

ארגון חתונה בטבע יכול להתבצע בשתי אופציות, הראשונה, ניתן לבחון מקום בו ניתן לארגן את האירוע באופן עצמאי, זה דורש הרבה התעסקות בירוקרטית, התעסקויות עם ספקים וכמובן יצירתיות, תעוזה וכושר ארגון ברמה גבוהה.

האופציה השנייה היא דרך חווה או גן אירועים שידע לארגן את האירוע עבור בני הזוג. מדובר על מקום שעורך אירועים בטבע באופן סדיר, שכן המקום עצמו ממוקם באיזור טבעי, בדרך מדובר על קרקע שנרכשה או הוחכרה לתקופה על מנת להקים עליו גן אירועים, לעיתים הגן שייך לאנשים פרטיים ולעיתים הוא חלק ממושב או ישוב אחר. בעלי הגן, מארגנים את האירוע, הם עובדים עם ספקים מסוגים שונים, הם דואגים לארגן ללקוחות שלהם את כל מה שהם צריכים בשביל לארגן את האירוע. המקום מתעצב על פי רצונם של הלקוחות ועל פי האפשרויות שטמונות במקום, זה ללא ספק הופך את חווית הארגון לפשוטה יותר ואת האירוע להרבה יותר מקצועי.

כיצד בוחרים מקום לחתונה בטבע שמתאים לאורחים מאיזור המרכז, השפלה ואיזור בית שמש?

מלבד השאלות הטכניות שצריך לשאול, כמו נגישות, גודל מקום, זמינות, וכדומה, הרי שיש שאלות נוספות שכל זוג צריך לשאול את עצמו. בראש ובראשונה, שאלת העיצוב והנוף. לא מספיק שהמקום ייראה יפה ויהיה קסום מבחינת הנוף השורר בו, הוא צריך להיות הרבה מעבר לכך. המקום צריך להכיל את כל המאפיינים שבני הזוג אוהבים ומחפשים במקום בו הם רוצים להתחתן.

לכן עליהם להחליט האם זה צריך להיות מקום מלא צמחייה או מקום מדברי יותר, האם המקום צריך להיות בגובה או בעמק. יש פה מגוון נקודות שצריך להתייחס אליהן, בתקווה שיהיה ניתן למצוא במקום אחד כמה שיותר דברים. כך יהיה ניתן לבחור את המקום המתאים ביותר מבחינת בני הזוג, לאירוח של האירוע.