הפקת אירועים וחתונות מיוחדות בטבע

הפקה בחיק הטבע יכולה להתאים לכל סוגי האירועים, אבל חשוב מאוד לקחת בחשבון את השיקולים הרלוונטיים ולהתאים את האווירה לקהל היעד. רוצים לדעת איך עושים את זה ומאיפה מתחילים? הנה כל הפרטים

אירוע תחת כיפת השמיים מציע חוויה ייחודית שאותה אי אפשר להשיג באף דרך אחרת. ספציפית במדינה כמו ישראל, אירועים כאלה יכולים להיערך תחת התאמות מסוימות לכל אורך השנה. בנוסף, אלו הפקות שמתאימות גם לאירועים מסחריים ועסקיים וגם לאירועים פרטיים ואינטימיים.

אחד האירועים שאותם הכי מתאים לערוך בחיק הטבע היא כמובן חתונה. אם רוצים שהחתונה תהיה מיוחדת ושהאורחים או המוזמנים ירגישו חלק ממשהו גדול יותר, מאוד כדאי לערוך אותה בשמורת טבע ובלב חורש אורנים, דשא ועשבי בר. מכאן והלאה, מה שנשאר זה רק לחשוב איך הופכים כל חתונה ביער לאירוע של פעם בחיים.

 

הכנות לקראת הפקת אירועים בטבע

האמת שהשלבים המוקדמים של הפקת אירועים בטבע רלוונטיים גם לאנשים פרטיים וגם ללקוחות עסקיים. קודם כל, צריך למצוא גן אירועים בטבע שנוח להגיע אליו. לאחר מכן, אפשר לקבל המלצות על גן אירועים במרכז ולהתאים את המיקום לעיר המגורים של רוב האורחים. אם בוחרים להפיק חתונות מיוחדות במקום קצת רחוק יותר, אפשר לדאוג לשירותי הסעות מאורגנים.

מלבד המיקום, הפקת חתונות בטבע דומה לכל סוג של אירוע חברה בטבע מבחינת החשיבות של תשתיות. כל סוג של אירוע עסקי בטבע צריך למשל להתאים למספר האורחים והמוזמנים מבחינת גישה לבעלי מוגבלויות, תאי שירותים, מים מתוקים וכן הלאה. באופן דומה, גם הפקת חתונות בטבע מתחילה בשאלה איזה תנאים יש במקום והאם התשתיות מתכתבות עם הצרכים של הצלם, הקייטרינג, התקליטן וכן הלאה.

 

מה ההבדל בין חתונות יום ולילה?

אירועים בטבע יכולים להתקיים גם בשעות היום וגם אחר הצהריים, בשקיעה וכמובן בלילה. כאן, מה שחשוב לעשות זה לתאם מראש את שעת האירוע ולוודא שאין מגבלות. חתונות מיוחדות למשל יכולות להמשיך עד אור הבוקר ולהספיק לזריחה, אבל צריך לדאוג שלא יהיו בקרבת מקום אתרי קמפינג שבהם אסור להשמיע מוזיקה ורעש.

לשם השוואה, אירוע חברה בטבע לא מגיע לשעות הקטנות של הלילה – אבל גם הוא יכול להיערך בבוקר, בצהריים או בערב. בהקשר הזה, הסוגייה המרכזית לגבי תזמון של אירוע עסקי בטבע היא מי קהל היעד שמוזמן אליו ומה יהיה נוח עבורו.

אם למשל עורכים אירוע לעובדים, צריך לקחת בחשבון שבשעות היום זה יבוא על חשבון שעות עבודה. במידה והאירוע הוא ללקוחות או שותפים עסקיים, אפשר לגלות גמישות רבה יותר ולהתייעץ עם בעלי מקצוע לגבי השעה האופטימאלית.

 

 

 

אירועים בטבע מפיקים עם מי שמתמחה בזה

למעשה, את כל הסוגים השונים של אירועים בטבע כדאי להפיק מול מי שמתמחה בזה. גם אם רוצים להפיק את האירוע לבד, לא יזיק להתייעץ עם בעלי ניסיון. התייעצות עם בעלי מקצוע יכולה לעזור לתכן חתונות בטבע מא' ועד ת', מונעת טעויות נפוצות גם בהפקת חתונות מיוחדות ובעיקר חוסכת עוגמת נפש בגלל דברים שלא חושבים עליהם סביב חתונה ביער או בשמורה.

 

 

 

חוות דרך ארץ למשל מאפשרת לכולם להגשים את החלום ולהתחתן בלב יער טבעי קסום. עם מיקום אקסקלוסיבי בעמק האלה ומטה יהודה, אין אורח שמגיע ויכול להישאר אדיש לנוף ולאווירה. בנוסף, מומלץ לפנות למומחים של חוות דרך ארץ כדי לברר על אירועי יום עסקיים ל-70-200 איש או לאירועי לילה של עד 300 איש.