הפקת אירוע בטבע לא צריכה להיות סיפור

איך מפיקים אירוע שמשלב בין נוחות, נגישות, אווירה כפרית וטבע אותנטי? מחפשים גן אירועים שממוקם נכון ומתכננים ברצינות גם את הפרטים הקטנים שעושים הבדל גדול. הנה כמה טיפים שיעזרו לכם להבין שהפקת אירוע בטבע היא ממש לא סיפור מסובך

המון אנשים רוצים לערוך אירוע בטבע אך חוששים מההשלכות. מצד אחד, אפשר להבין אותם: הפקת אירוע בטבע לכאורה דורשת השקעה של זמן, מחייבת אישורים מיוחדים ועלולה להיות יקרה. מצד שני, המציאות מראה שזה ממש לא ככה.

הניסיון מלמד שהפקת אירוע בטבע היא בכלל לא סיפור מסובך. אם יודעים במה להתמקד ומתייעצים עם בעלי מקצוע שמגיעים מהתחום ומכירים אותו, ניתן להשלים גם את התהליך של הפקות אירועים בטבע מהר וביעילות. מעבר לכך, תמיד ניתן לנשום עמוק ולשאוב השראה מהאופן שבו חברים, קרובים ובני משפחה כבר סיימו לתכנן חתונה בטבע והיו מרוצים מהתוצאות.

 

לגזור ולשמור: שיקולי מפתח לבחירת הלוקיישן המדהים

מה שעושה את ההבדל בין הפקת אירוע בטבע בצורה מסורבלת ומסובכת לבין הפקה זריזה, מלוטשת ומהוקצעת זה המקום. אם המקום מתאים לאירוע שעליו אנחנו חולמים, כל השאר כבר יסתדר מאליו.  חוץ מזה, המטרה של הפקות אירועים בטבע היא מלכתחילה להפוך את הגיאוגרפיה ואת הפסטורליות לחלק מהאיוונט והחוויה.

המקום המתאים עבור תכנון חתונה בטבע צריך להיות נגיש. המיקום שלו חייב להיות מספיק קרוב לעיר גדולה שיש ממנה תחבורה ציבורית או אפשרות לתאם הסעה לאורחים, אבל עדיין מספיק רחוק כדי להעניק לנו תחושה של שקט. במילים אחרות, עלינו לחפש מקום שמשלב בין נוחות ונגישות – בלי שנצטרך להתפשר על אווירה כפרית וטבע בתולי ואותנטי.

נכון שמדובר במשימה מורכבת שדורשת מאיתנו לצאת לשטח ולבצע סיור לוקיישנים, אבל מדובר בחלק בלתי נפרד מהחוויה. אם נחשוב על בחירת המקום כחלק מהתכנון המקורי ולא כמטלה, נוכל ליהנות גם מהדרך למטרה ולא רק מהתוצאה הסופית.

 

לא לשכוח את הפרטים הקטנים!

גן אירועים בטבע מחייב אותנו לחשוב על הפרטים הקטנים. לעומת אולם סגור שבו כבר בחרו בשבילנו את הכל, לרבות איפה בדיוק יהיו השולחנות ומה המרחק בין רחבת הריקודים לבין השירותים, באירוע בטבע יש המון מקום לגמישות.

היתרון הוא שאנחנו יכולים להביא לידי ביטוי את כל החלומות והשאיפות שלנו. הפקת אירוע בטבע היא ההזדמנות שלנו לעשות בדיוק את כל מה שתמיד רצינו, יחד עם בן או בת הזוג ובליווי החברים והמשפחה. בנוסף, אנחנו עדיין יכולים ללמוד מתוך הניסיון של אנשים אחרים ולא לחזור על הטעויות שלהם.

הסוד הוא לתכנן היטב גם את הפרטים הקטנים באירוע. הפקת אירוע בטבע דורשת למשל מערכת הגברה מתקדמת, חניה בשפע ונגישות גבוהה לכל אורך שעות היום גם לבעלי מוגבלויות או אורחים מבוגרים. אם נגיע לביקור במקום, נוכל לבדוק מה יש בתוכו ואז גם להגיע לתוצאה שרצינו מבחינת ההפקה והתקציב.

 

אירוע עם אופי

שאלת מיליון הדולר היא האם הפקת אירוע בטבע משפיעה על התקציב. מצד אחד, כל זוג מקבל החלטות אחרות ולכן גם המחירים שונים. מצד שני, הגמישות היא כאמור מילת המפתח ולכן לא אמורה להיות בעיה לעמוד בתקציב שאותו נגדיר לעצמנו.

 

בהשוואה לאולם או גן אירועים רגיל, הפקה של אירוע בטבע היא ללא ספק השקעה משתלמת. זו הדרך הכי טובה להתחתן בסטייל, לגרום לאורחים להרגיש חלק מהיום הגדול שלנו וליצור אירוע ייחודי ושונה שיש לו אופי משל עצמו – בדיוק כמונו.