הפקת חתונה בחורף בגני אירועים

כשזוגות צעירים בוחרים מועד חתונה, הם מסמנים לעצמם תאריכים ומועדים שונים על פי פרמטרים מסוימים. בדרך כלל הם בוחרים מועד של מספר חודשים מהיום בו היתה הצעת נישואין, זאת על מנת לתת להם מספיק זמן להתארגן לקראת האירוע, הם מחפשים מועד שהוא לא בחגים ולא בתקופה בה אנשים נוסעים לחו"ל, על מנת שאורחים לא ייעדרו מהחתונה, כמובן שהם מעדיפים לא לערוך את האירוע בתקופת העומר, וכן הלאה. לא מעט צעירים בוחרים לבחור דווקא מועד שיאפשר להם לערוך את חתונתם בחורף.

למה דווקא חתונה בחורף? הרי לכאורה זה לא המועד האידיאלי לערוך בו חתונה. יש לכך שתי סיבות, ראשית, אין טעם לבזבז זמן, ואם זוג צעיר החליט להתחתן באוגוסט, אין סיבה לחכות עד אחרי שיעבור הסתיו ואחר כך החורף בשביל להתחתן, השעון הרי דופק. סיבה שנייה, חתונת חורף יכולה להיות מאוד רומנטית, אז אם אפשר להוסיף עוד רומנטיקה לתוכן הרומנטי של החתונה, מה רע?

הפקת אירועי חתונה בגני אירועים בחורף היא דבר מיוחד, אפשר לעצום את העיניים ולדמיין כיצד זה נראה. גן אירועים ירוק ויפהפה, צמחייה בשיאה, שמיים כהים רומנטיים, אורחים בלבוש חורפי, מוזיקה שקטה ברקע, נדמה שלא יכול להיות סרט רומנטי יותר יפה מזה. אך בשביל שזה יצליח, ההפקה חייבת לתקתק.

 חתונת חורף בגן אירועים במרכז - חוות דרך ארץ

 

כיצד הופכים חתונה בחורף ליצירה מושלמת

יש לציין שגני אירועים, בדרך כלל ובוודאי כאלה שמתמחים בהפקות אירועים מסוגים שונים, מוכנים להפקות חורף, הרי הם לא סוגרים את שעריהם בעונה זו וממשיכים לארח אירועים כמו בתקופות אחרות.

בשביל להפיק אירוע בחורף, צריך להיות מוכנים בהיבטים שונים. אנחנו נציג כאן שורה של נקודות בהן צריכים להיות מוכנים:

ראשית, יש לוודא שהמקום מסוגל לארח גם בחוץ וגם בפנים. מרבית גני האירועים כוללים גם שטח מקורה בו ניתן לארח את האורחים הן בשעת הגשת האוכל והן בזמן הריקודים. בכל מקרה גם אם אין שטח מקורה, ניתן להתקין קירוי זמני ולתחם את המקום. רצוי מאוד לתחם ולקרות גם את שבילי ההליכה אל אזור הטקס, בשביל שאנשים לא יירטבו לחינם.

שנית, מי שחושש מתנאי מזג האוויר, אז בהנחה והוא יודע מה צפוי להיות באותו יום, יכול לערוך חתונה הפוכה. כלומר להתחיל בטקס ולסיים באוכל. כך לפחות שלב הטקס יעבור בשלום ובלי גשם.

שלוש, ניתן לחלק לאורחים שמיכות דקות ומטריות. כך בשלב הטקס הם יעמדו עם מטריה ולא יירטבו, השמיכה לעומת זאת תשרת אותם כשהם יושבים ליד השולחן.

ארבע, חשוב שיוגשו לשולחנות מאכלים חורפיים קלאסיים ושתייה חמה. החל ממרקים ועד פשטידות וקישים. גם קינוח חורפי טוב של עוגות חמות יעשה לאנשים טוב בבטן.

חמש, העיצוב עצמו יכול להיות עיצוב חורפי, עיצוב שמחבר את האירוע לטבע. איש לא אמר שאווירה חורפית חייבת להיות אווירה עצובה או כבדה.